Trešdiena, 2020. gada 03 . jūnijs

Vārda dienas: Ineta, Inta, Intra

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Februāra sporta notikumu plāns[:]

02.02.2016 16:13

[:lv]

 

Nr.

SPORTA PASĀKUMS  

DATUMS

 

LAIKS

 

VIETA

 

DALĪBNIEKI

 

 

1.

NOVUSS

LR komandu čempionāts vīrieši virslīga 3.posms

6. FEBRUĀRIS  

10:00

 

Bauska

 

SK ”Babīte”–

NK „Tukums”,

SC Mēmele (Bauska), „RTP”AS (Rīga)

 

2.

NOVUSS

LR komandu čempionāts vīrieši 1.līga 3.posms

6.

FEBRUĀRIS

 

10:00

 

Babītes sporta komplekss SK ”Babīte -2” –

„Druva”- Saldus nov., „Pociems”, „Olaine”

 

3.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši

1. līga

6.

FEBRUĀRIS

 

17:00

Spuņciems,

sk. „Pīlādzīši”

 

SK ”Babīte”-

FK Madona

 

4.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

6.

FEBRUĀRIS

 

18:00

Babītes sporta komplekss SK ”Babīte” –

TU (Tallina)

 

5.

SVARU STIEŅA SPIEŠANĀ GUĻUS

Babītes nov. sporta spēles

7.

FEBRUĀRIS

 

10:00

Babītes sporta komplekss Babītes novada iedzīvotāji un strādājošie
 

6.

TELPU FUTBOLS

„Babītes leduspuķe”

turnīrs bērniem U-12

7.

FEBRUĀRIS

 

10:00

Spuņciems,

sk. „Pīlādzīši”

 

SK ”Babīte” U– 12 –

Uzaicinātas komandas

 

 

7.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

7.

FEBRUĀRIS

 

12:00

Babītes sporta komplekss SK ”Babīte” –

TTU (Tallina)

 

8.

FLORBOLS

LR čempionāts vīrieši

1. līga

13.

FEBRUĀRIS

 

17:00

 

Kocēni

SK ”Babīte”-

Rubene -1

9. VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

13.

FEBRUĀRIS

 

18:00

Babītes sporta komplekss SK ”Babīte” –

VK Voru

 

10.

ŠAHS

Pierīgas nov. „Sporta Spēles”

14.

FEBRUĀRIS

 

11:00

Mālpils sporta halle Babītes novada izlases komanda
 

11.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

14.

FEBRUĀRIS

 

12:00

Babītes sporta komplekss SK ”Babīte” –

Tartu universitāte

 

12.

NOVUSS

LR komandu čempionāts vīrieši virslīga 4.posms

20.

FEBRUĀRIS

 

10:00

 

Aizpute

SK ”Babīte”–

„Elvi” Kuldīga, „Ventspils reiss”, „Lejaskurzemes sports”

 

13.

NOVUSS

LR komandu čempionāts vīrieši 2.līga 4.posms

20.

FEBRUĀRIS

 

10:00

 

Babītes sporta komplekss

SK ”Babīte -2”–

NK „Tukums-2”,

NK „Mālpils”, „Auce”

 

14.

DAMBRETE

Pierīgas nov. „Sporta Spēles”

20.

FEBRUĀRIS

 

13:00

Salaspils

sporta halle

Babītes novada izlases komanda
 

15.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

20.

FEBRUĀRIS

 

15:00

Limbaži

3.vsk.

SK ”Babīte” –

Zeltaleja

 

16.

 

GALDA TENISS

Pierīgas nov. sporta spēles

21.

FEBRUĀRIS

 

10:00

Ulbrokas sporta komplekss Babītes novada

komanda

 

17.

ZOLĪTE 2.posms

 Babītes nov. sporta spēles

21.

FEBRUĀRIS

 

10:00

Babītes sporta komplekss Babītes novada iedzīvotāji un strādājošie
 

18.

VOLEJBOLS

Baltijas līga sievietes

21.

FEBRUĀRIS

 

12:00

Kohila SH SK ”Babīte” –

VK/Kohila

 

19.

ZEMLEDUS MAKŠĶERĒŠANA

Pierīgas novada

 „Sporta spēles”

27.

FEBRUĀRIS

 

10:00

Plaužu ezers

Ķeipenes pag.

Babītes novada izlases komanda

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 15/02/2016 12:06
atpakaļ