Sestdiena, 2018. gada 15 . decembris

Vārda dienas: Hanna, Jana, Johanna

  • -A
  • A
  • +A

Februāra “Redzēt vairāk” pasākumi Rīgā un Babītē beigušies, iekļaujošās aktivitātes turpināsies

08.03.2018 09:37
Babītes vidusskola

Neredzīgo un citu personu ar invaliditāti integrācijas biedrība “Es redzu” sadarbībā ar jauniešu attīstības programmu Go Beyond veiksmīgi noslēgusi 2018. gada februāra iekļaujošo aktivitāšu ciklu  “Redzēt vairāk”. Tā ietvaros Rīgā un Pierīgā notika četri lieli iekļaujošie notikumi.

28.februārī Babītes vidusskolā (Babītes novads, Piņķi, Jūrmalas iela 17) notika ceļojošās fotoizstādes “Pasaule visiem Latvija” kārtējā posma atvēršana ar īpašo jauniešu mūzikas, suņu dresūras un citiem priekšnesumiem. Tad norisinājās apaļā galda diskusija “Neredzīgais skolnieks kā izaicinājums vispārizglītojošai vidusskolai. Vai esam gatavi?”, kurā piedalījās Valsts Izglītības centra Speciālās izglītības nodaļas vecākā eksperte Laima Zommere, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste-eksperte Ludmila Margeviča, Babītes vidusskolas direktore Ilze Rozenberga, Vaivaru pamatskolas direktore Inese Kārkliņa, Strazdumuižas internātvidusskolas – attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem komanda, ilggadējs Latvijas basketbola izlases dalībnieks, pašreiz U-18 basketbola jauniešu izlases galvenais trenieris Uvis Helmanis, biedrības „Es redzu” valdes priekšsēdētāja Aivija Bārda un citi dalībnieki. Babītes posmu noslēdza iekļaujošās sporta spēles Uvja Helmaņa vadībā.

“Es redzu” un “Go Beyond” izsaka sirsnīgu pateicību par atbalstu visām struktūrām, organizācijām un privātpersonām, tai skaitā Rīgas domei, Latvijas Kinoloģiskai federācijai, Babītes un Vecumnieku novadu pašvaldībām, kā arī Vecumnieku Jauniešu domei.

Aicinām visus interesentus atbalstīt un piedalīties mūsu pasākumos.

Biedrības „Es redzu” Preses dienests

 www.esredzu.lv

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 08/03/2018 13:24
atpakaļ