Pirmdiena, 2019. gada 17 . jūnijs

Vārda dienas: Justīne, Juta

  • -A
  • A
  • +A

Eduarda Pāvula 90 gadu jubilejai veltīts pasākums “Vietvalžos” 6.jūlijā

10.06.2019 09:02
Pāvula 90

6.jūlijā plkst.15.00 Kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” Spuņciemā, Salas pagastā notiks Eduarda Pāvula 90 gadu jubilejai veltīts pasākums.

Jau kopš pagājušā gada (reizi mēnesī vai divos), atzīmējot gaidāmo jubileju, sanācām lielākā vai mazākā skaitā, lai pakavētos “Sarunās pie Eida” – pasākumu ciklā, kurā notika gan filmu skatīšanās, gan tikšanās ar aktiera līdzgaitniekiem un kolēģiem, gan viņam tuvu dziesmu klausīšanās un dziedāšana, gan vienkārši sarunas – par dzīvi, par teātri un kino, par dabu, par Latviju.

Jubilejas pasākums ir iecerēts tā, lai tas būtu paticis Eduardam Pāvulam pašam – sirsnīgs, ar mīļiem, tuviem cilvēkiem, ar lustīgu mūziku, bez samākslotām un iestīvinātām runām. 6. jūlijā tiksimies ar Katrīni Pasternaku un Juri Kalniņu (E. Pāvula skatuves krustdēlu), klausīsimies Tukuma pūtēju ansambļa koncertu (E. Pāvula ļoti iecienīta mūzika), skatīsim līdz šim mazāk redzētas aktiera fotogrāfijas foto izstādē “Nezināmais Pāvuls”. Vakaru noslēgsim ar ziedu nolikšanu Salas kapsētā pie Eduarda Pāvula kapa.

Ieeja pasākumā ir ar bezmaksas ielūgumiem, kurus no 25. jūnija varēs izņemt “Vietvalžos” pie administratores. Informācija e-pastā dace.ulpe@babite.lv vai pa tālruni 67914921.

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/06/2019 15:37
atpakaļ