Piektdiena, 2020. gada 29 . maijs

Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo

 • -A
 • A
 • +A

“Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumi nodrošina pakalpojumu sniegšanu saskaņā ar grafikiem; slēgti atkritumu šķirošanas laukumi

23.03.2020 10:53

Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī rūpējoties par mūsu darbinieku un klientu veselību, “Eco Baltia grupas” vides apsaimniekošanas uzņēmumu klientu centri pilnībā pārtraukuši klientu apkalpošanu klātienē, bet sadzīves un šķiroto atkritumu pakalpojumi klientiem tiek nodrošināti pilnā apmērā saskaņā ar izvešanas grafikiem. Vienlaikus drošības nolūkos līdz ārkārtējā stāvokļa beigām apturēta arī atkritumu šķirošanas laukumu darbība.

Vismaz līdz ārkārtējā stāvokļa beigām tiks apturēta atkritumu šķirošanas laukumu darbība:

 • SIA “Eco Baltia vide” atkritumu šķirošanas laukumi’:
  • Getliņu ielā 5, Rumbulā, Stopiņu novadā;
  • Dienvidu ielā 2, Tukumā;
  • „Kadagas attīrīšanas ietaises”, Kadagā, Ādažu novadā.
 • Siguldas pilsētas SIA “Jumis” atkritumu šķirošanas laukums “Zemdegas”, Siguldas pagastā.
 • SIA “Eko Kurzeme” atkritumu šķirošanas laukumi:
  • Ezermalas ielā 11, Liepājā;
  • Dzirnavu ielā 30, Saldū.

Joprojām aicinām iedzīvotājus, ievērojot personīgos piesardzības pasākumus, turpināt šķirot plastmasas, papīra un metāla iepakojumus (PET pudeles, šampūnu, dušas želeju un citas līdzīga veida pudeles, plastikāta maisus, tetrapakas, kartona kastītes, makulatūru), kā arī stikla taru. Šos materiālus var šķirot savos privātajos vai arī novadu teritorijās publiski pieejamajos dzeltenajos un zaļajos šķirošanas konteineros.

Par elektroiekārtu, riepu, būvgružu, lielgabarīta un citu atkritumu veidu nodošanas iespējām šajā periodā aicinām sazināties ar uzņēmumu klientu centriem attālināti:

Tiklīdz situācija valstī stabilizēsies, atkritumu šķirošanas laukumu darbība tiks atsākta, kā arī  akciju veidā nodrošināsim iespēju iedzīvotājiem ērtā un pieejamā veidā nodot nolietotās elektroiekārtas. Elektroiekārtu nodošanu bezkontakta pakalpojuma ietvaros Rīgā un Pierīgas novados šobrīd turpina nodrošināt SIA “Eco Baltia vide”. Pakalpojumu var pieteikt pa tālr.8717 vai info@ecobaltiavide.lv, bet elektroiekārtām izvešanas dienā jābūt novietotām pie ēkas ārdurvīm vai vārtiem.

Tāpat aicinām iedzīvotājus šajā laikā būt īpaši piesardzīgiem un ievērot personīgās higiēnas rekomendācijas. Pēc sadzīves vai šķiroto atkritumu nogādāšanas uz konteineriem, kārtīgi nomazgāt rokas, kā arī nepieciešamības gadījumā izmantot dezinfekcijas līdzekli.

Visos “Eco Baltia grupas” uzņēmumos ir ieviestas papildu preventīvas aktivitātes un piesardzības pasākumi, aizliedzot jebkādus ārvalstu komandējumus, atceļot visus uzņēmuma plānotos ārējos un iekšējos klātienes pasākumus, ierobežojot sapulču norisi, viesu un klientu uzņemšanu klātienē, nodrošinot papildu dezinfekcijas pasākumus darba vietās un arī ieviešot attālināta darba iespējas gadījumos, kad tas ir iespējams. Tāpat atceltas visas mācību ekskursijas “Eco Baltia grupas” otrreizējo izejvielu pārstrādes ražotnēs AS “PET Baltija” un SIA “Nordic Plast”.

Uzņēmums aicina visus savus darbiniekus un iedzīvotājus atbilstoši atbildīgo iestāžu rekomendācijām stingri ievērot noteiktos drošības pasākumus, būt atbildīgiem un saprotošiem.

“Eco Baltia grupa” ir Baltijā lielākais vides apsaimniekošanas un otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmums, kurā ietilpst vides apsaimniekošanas uzņēmumi “Eco Baltia vide”, “JUMIS”, “Eko Kurzeme” un “Eco Teh Baltia”, kā arī otrreizējo izejvielu pārstrādes  uzņēmumi “PET Baltija” un “Nordic Plast”. “Eco Baltia grupas” uzņēmumos ir nodarbināti vairāk nekā 850 cilvēki.

Papildu informācija: Daiga Buča, Eco Baltia grupa, tālr. 26588715

Pēdējais atjaunošanas datums: 23/03/2020 10:53
atpakaļ