2017. gada 17 . oktobrī

Vārda dienas: Gaits, Karīna

  • -A
  • A
  • +A

Daba – kabatā!

28.09.2015 16:52
6.lpp. Ieliec dabu kabata

Vasaras izskaņā, no 10. līdz 14.augustam, Salas sākumskolā notika jau otrā pašu rīkotā vides izziņas dienas nometne – “Ieliec dabu kabatā” 2015!

Nometnē piedalījās 20 bērni gan no Babītes novada, gan no tālākiem novadiem. Nometnes aktivitātes tika sadalītas gadalaiku tēmās, pētot un izzinot dabas procesus visa gada garumā. Kopā ar bērniem gatavojām sajūtu taku, kur ar kailām pēdām to vēlāk baudījām visas dienas garumā, pinām draudzības aproces, radījām interesantus rotājumus no papīra un akmeņiem, gatavojām mūzikas instrumentu – Lietus koku, spēlējām komandu saliedēšanas spēles un izzinājām dažādas dabas norišu un cilvēka dzīves likumsakarības. Bērniem tika organizētas  interesantas orientēšanās sacensības – skolas teritorijas izpētē un arī Selfiju orientēšanās sacensības, kur, atminot kalambūru, rezultātā bija jānofotografējas pašam kopā ar mīklas atminējumu. Trešdiena tika veltīta pētniecībai ārpus Salas sākumskolas – devāmies ekskursijā uz Cēsīm, kur apmeklējām Zinoo Centru un viesojāmies pie putniem un dzīvniekiem Līgatnes dabas takā. Ekskursija nometnes dalībniekiem atmiņā iegūlās visspilgtāk, jo tā bija viskarstākā augusta diena ne tikai šovasar, bet arī visā Latvijas meteoroloģisko novērojumu vesturē.

Bērnus izklaidēja, mācīja, rosināja, nodarbināja un visādi citādi aktivitātes organizēja nometnes vadītāja Rudīte Lapšāne, it visā “roku pielika” un palīdzēja audzinātājas Kristīne Bērziņa un Aija Vanaga, kā arī par bērnu veselību un labsajūtu rūpējās medmāsiņa Anita Anspoka. Nometni organizēja Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola un tās direktore Daina Krūmiņa.

AijaVanaga,

Salas sākumskolas skolotāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 28/09/2015 16:55
atpakaļ