Trešdiena, 2020. gada 08 . aprīlis

Vārda dienas: Dana, Dans, Danute, Edgars

  • -A
  • A
  • +A

Bibliotēkā Piņķos noticis “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2018’’ noslēguma pasākums un tikšanās ar rakstnieku Māri Runguli

27.02.2019 12:39

2019.gada 22.februārī Babītes novada pašvaldības bibliotēkā notika ‘’Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2018’’ noslēguma pasākums-apbalvošana. Šogad žūrijas vērtējumam bija nodotas 28 grāmatas piecās vecuma grupās. Bērnu vērtējums par grāmatām kopumā šogad bijis ļoti dažāds, visas grāmatas saņēmušas līdzīgu balsu skaitu. Visi bērni un jaunieši, kas piedalījās žūrijā, saņēma pateicības un nelielas dāvanas.

Pasākumā viesojās rakstnieks Māris Rungulis, stāstot par saviem spoku stāstiem. Grāmatu autors pasākuma apmeklētājus iepazīstināja ar ne tik nesen izdotajām grāmatām “Spoku stāsti” un “Spoku un joku stāsti”, kā arī ar jaunumiem – “Pastaiga mirušo pilsētā”  pirmo grāmatu un “Trīs nāves Mārtiņdienā” otro grāmatu.

Rakstnieks lasīja fragmentus no savām grāmatām un ļāva pasākuma apmeklētājiem prognozēt turpmāko notikumu gaitu. Veiksmīgākie un atjautīgākie tika apbalvoti ar Māra Runguļa grāmatām.

Ināra Pētersone, 

Babītes novada pašvaldības bibliotēkas bibliotekāre

Pēdējais atjaunošanas datums: 27/02/2019 12:41
atpakaļ