Sestdiena, 2021. gada 16 . janvāris

Vārda dienas: Lida, Lidija

  • -A
  • A
  • +A

Bibliotēka vēl līdz 1. oktobrim aicina piedalīties akcijā “Pāršķirstot fotoalbumus…”

27.07.2017 09:21

LV100 zīme

Gaidot Latvijas valsts simtgadi, bibliotēkas darbinieki aicina novada iedzīvotājus iepazīstināt ar fotogrāfijām par Babītes, Piņķu u.c. Babītes novada vietām, cilvēkiem, notikumiem  utt., ietverot neierobežotu laika posmu, tādējādi apzinot novada kultūrvēsturisko mantojumu un atklājot  tā unikalitāti, kā arī kopīgi veidojot  notikumu hroniku.

Tā vienlaikus ir arī vienreizīga iespēja iepazīt vienam otru un pastāstīt savu stāstu par šķietami zināmo, kā arī citā skatījumā atklāt sava novada brīnumus.

Fotogrāfijai/ – jām jāpievieno  uzņemšanas vieta, gads, fotogrāfs, fotogrāfijas glabātājs un vēlams – īss apraksts par iemūžināto notikumu, ēku, personu (personu vārdi un uzvārdi, objektu precīzi nosaukumi) utt.

Ar katru fotogrāfijas glabātāju tiks noslēgta vienošanās par tālāku fotogrāfijas vai tās skenētās kopijas nodošanu bibliotēkas rīcībā.

Fotogrāfijas tiks saglabātas mapē bibliotēkas novadpētniecības fondā un tiks izmantotas izstādes veidošanai.

Laika gaitā plānota fotogrāfiju kolekcijas digitalizācija  mūžsaglabāšanai bibliotēkas novadpētniecības datu bāzē.

Iesniegšanas termiņš: 2017. gada 1. oktobrim.

E-pasts: biblioteka@babite.lv

Kontaktpersona: Ilze Valpētere

“Mēs zinām tik daudz, cik glabājam atmiņā..“
/latīņu teiciens/

Fotogrāfijā: ēka Centra ielā 4, Piņķos (tagadējā – Babītes novada pašvaldības administrācijas ēka) 20. gs. 60. gadu beigās. Foto autors: Jānis Prančs

Saistītais raksts:

15.09.2017. Bibliotēkas akcija “Pāršķirstot fotoalbumus…” atsauks atmiņā vēsturiskas ainas un vēstīs par pārmaiņām novada teritorijā

Pēdējais atjaunošanas datums: 03/10/2017 09:20
atpakaļ