2018. gada 25 . jūnijā

Vārda dienas: Maiga, Milija

  • -A
  • A
  • +A

Bezmaksas lekciju un diskusiju kurss tiešsaistē “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”

14.06.2018 14:13
Gimene

Šodien tiešsaistē skaties kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!” trešo lekciju/diskusiju!

Ceturtdien, 14.jūnijā plkst.18:00, notiks trešā lekcija/diskusija no kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes”, kas veltīta tematam Laulības tiesiskie aspekti; lektors jurists, ģimeņu tiesību eksperts Jānis Geduševs. Mērķis – apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par laulības tiesiskajiem aspektiem.

Reģistrējoties, lekciju un diskusiju kursa trešo lekciju tiešsaistē būs iespējams vērot no plkst. 18.00 mājaslapā http://svgimenesmaja.lv/webinari. Lekcijas laikā tiks nodrošināta iespēja ekspertiem uzdot arī sev interesējošos jautājumus, sūtot tos uz e-pastu gimenesmaja@gmail.com.

Lekciju un diskusiju kursu ir iespējams vērot bez maksas.

Plašāka informācija mājaslapā http://www.svgimenesmaja.lv/ sadaļā “Vebināri”.

 

Bezmaksas lekciju un diskusiju kursi tiešsaistē

 “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”

No 2018. gada 7. jūnija visiem interesentiem būs iespēja tiešsaistē vērot bezmaksas lekciju un diskusiju kursu “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”, kur lektori kopā ar dažādu nozaru ekspertiem diskutēs par tādām ģimenei un vecākiem aktuālām tēmām, kā finanšu pratība, laulības tiesiskie aspekti, ģimenes attiecību veidošana, psiholoģiskie un ētiskie aspekti u.c.

Lekciju un diskusiju kurss norisināsies 7. jūnijā, 12. jūnijā, 14. jūnijā un 19. jūnijā no plkst. 18.00, un tās tiešraidē varēs vērot mājaslapā http://svgimenesmaja.lv/webinari. Lekciju un diskusiju laikā būs iespēja ekspertiem uzdot arī sev interesējošos jautājumus, sūtot tos uz e-pastu gimenesmaja@gmail.com.

Lekciju ietvaros būs iespēja uzzināt vairāk par laulību psihloģiskajiem un ētiskajiem aspektiem un ģimenes attiecību veidošanu, finanšu pratību, laulību tiesiskajiem aspektiem un vecāku pienākumiem un atbildību ģimenes plānošanas un bērnu audzināšanas procesā utt.

Informāciju sagatavojusi: Tieslietu ministrija

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/06/2018 14:19
atpakaļ