Piektdiena, 2020. gada 25 . septembris

Vārda dienas: Rauls, Rodrigo

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Babītes vidusskola un PII “Saimīte” ieguvušas Ekoskolu statusu[:]

02.10.2015 09:16

[:lv]Babītes vidusskola un PII “Saimīte” ir divas no 44 Latvijas un 10 Pierīgas izglītības iestādēm, kurām svinīgā pasākumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 25.septembrī tika piešķirts Ekoskolas statuss, kas nozīmē, ka nākamgad izglītības iestādes ir pilntiesīgas iegūt arī Zaļo karogu.

Babītes vidusskola šādu sertifikātu ieguva pirmo reizi un ir mērķtiecīgi apņēmusies nākamgad iegūt arī Zaļo karogu.

Pateicoties šai programmai, mēs esam pievērsušas savas ģimenes un draugus šķirot atkritumus, taupīt enerģiju un dzīvot pēc iespējas draudzīgāk videi. Esam gatavas darīt visu iespējamo, lai nākamajā gadā arī pie mūsu skolas plīvotu Zaļais karogs un lai vienmēr, ejot garām skolai, varētu lepoties par padarīto darbu,” stāsta Babītes vidusskolas Ekopadomes pārstāves Stefānija Dubra un Anna Sestule.

IMG_6216

Babītes vidusskolas pārstāvji, saņemot Ekoskolas statusu apliecinošo sertifikātu

Vairāk par Babītes vidusskolas “ceļu” uz Ekoskolas nosaukumu un diplomu

Arī PII “Saimīte” lepojas ar godam nopelnīto Ekoskolas statusu un kaldina jaunus nākotnes plānus. Kā stāsta PII vadītājas vietniece izglītības jomā Ruta Bārzdaine, “nupat apstiprināta arī Ekoskolas padome, sastādīts gada darba plāns, kas nodrošinās bērnu darbošanos Ekoskolas projektā ar mērķi radināt bērnus dzīvot dabas vidē, to kopjot un saudzējot.

Savukārt Babītes novada privātajā sākumskolā un bērnudārzā “Vinnijs” Zaļais karogs plīvos jau šajā mācību, tāpat kā 20 citās Pierīgas izglītības iestādēs, kas ar savu darbošanos apliecinājušas zaļo domāšanu.

Apkopoja: Lelde Drozdova-Auzāne

Foto no Babītes vidusskolas arhīva

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/10/2015 09:37
atpakaļ