Pirmdiena, 2020. gada 30 . novembris

Vārda dienas: Andrejs, Andrievs, Andris

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Babītes PII bērni apgūst dzelzceļa drošības noteikumus un jautri svin Lieldienas[:]

12.04.2016 12:02

[:lv]Ievērojot visus ekskursijas rīkošanas noteikumus, marta sākumā sapucējāmies spilgtās-atstarojošās vestītēs, aizpildījām sava gājiena maršruta lapu un devāmies ekskursijā uz dzelzceļa staciju “Babīte”, kur bērniem bija iespēja apskatīt dzelzceļa staciju, uzzināt par drošības noteikumiem, apskatīt peronu, dzelzceļa pārbrauktuvi, gājēju pāreju, sliedes, luksoforu signālus, uzgaidāmo telpu un biļešu kasi.

Drošības tēma turpinājās arī iestādē, kur viesojās “Latvijas dzelzceļš” pārstāve Māra Baumane. Bērniem tika radītas izglītojošas multiplikācijas filmas, tika pārrunāti visi jautājumi, kas saistīti ar dzelzceļa drošības noteikumiem, kas būtu jāzina visiem bērniem. Skanēja bērnu jautājumi un atbildes, kurās bija gan kļūdaini, gan pareizi atzinumi. Galvenais, ka mūsu bērni ir iegaumējuši svarīgu lietu: atrodoties dzelzceļa tuvumā, ir svarīgi redzēt un dzirdēt, tad arī veselībai un dzīvībai nekas nekaitēs.

Paldies “Latvijas dzelzceļa” darbiniekiem vadīto ekskursiju un sniegtajām vērtīgajām zināšanām!

Babītes PII bērni apgūst dzelzceļa drošības noteikumus

Babītes PII bērni piedalās izzina drošības tēmu “Latvijas dzelzceļš” rīkotajā drošības stundā. Foto: Babītes PII arhīvs.

Pavasara saulgrieži Babītes PII

Kā jau katru gadu, arī šogad pavasara saulgriežos Babītes pirmsskolas iestādes bērnus apciemoja Lieldienu zaķis un saulainas pavasara vēsmas.

Lielajā dienā Babītes pirmsskolas izglītības iestādes skolotājas rādīja bērniem leļļu teātra izrādi “Kā cālīši meklēja draugus”, tad visi kopā devāmies pavasarīgi rotātā laukumā tikties ar jautro zaķi un gādīgo vistiņu. Bērni gan ripināja, gan krāsoja olas, taču interesantākais bija meklēt tās olas, ko zaķis, ļipojot apkārt, bija izripinājis pa visu mūsu sētu. Skanēja akordeons un bērnu dziesmiņas par jauku, siltu saulīti.

Pavasara saulgrieži Babītes PII

Lielās dienas pasākumā bērni piedalās olu ripināšanā Babītes PII pagalmā. Foto: Babītes PII arhīvs.

 

Augšējā fotogrāfijā: Skolotājas ar izrādi “Kā cālīši meklēja draugus” ieskandināja Lieldienu pasākumu Babītes PII. Foto: Babītes PII arhīvs.

Karīna Gajevska,

Babītes pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas vietniece izglītības jomā

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/04/2016 12:02
atpakaļ