Pirmdiena, 2020. gada 06 . jūlijs

Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Babītes novada vasaras sporta spēļu rezultāti[:]

08.09.2016 16:51

[:lv]3.septembrī pie Piņķu ūdenskrātuves norisinājās tradicionālās “Babītes novada 2016.gada vasaras sporta spēles”, kur šogad līdztekus jau ierastajām disciplīnām apmeklētājiem bija iespēja piedalīties arī “Eco Baltia vide” sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais punkts” rīkotajās foto orientēšanās sacensībās “Stikla skrējiens Babītes novadā” un Babītes novada daudzbērnu ģimeņu biedrības rīkotajās sacensībās novada daudzbērnu ģimenēm.

Pirmās vietas savās vecuma grupās ieguva

SPRINTA SKRĒJIENS

Līdz 4 gadi: Keita Švēdere un Rodrigo Ozols; 5-7 gadi: Ronja Ozola un Krišjānis Orbidāns; 8-10 gadi: Katrīna Švalbe un Aleksis Onukrāns; 11-13 gadi: Alīse Āboliņa un Georgijs Vagalis; 14-16 gadi: Evija Kļava un Lauris Ruško; 17-44 gadi: Aļona Valeina un Reinis Ekimanis; 45-59 gadi: Ilze Ennīte un Ansis Mežulis; 60 gadi un vecāki: Ilga Švalbe un Ivars Osītis.

TĀLLĒKŠANA NO VIETAS

Līdz 4 gadi: Keita Švēdere un Emīls Ennītis; 5-7 gadi: Ronja Ozola un Sandis Filipsons; 8-10 gadi: Katrīna Švalbe un Aleksis Onukrāns; 11-13 gadi: Alberta Ziemele un Dmitrijs Sizovs; 14-16 gadi: Madara Ivanova un Lauris Ruško; 17-44 gadi: Aelita Pāvule un Reinis Ekimanis; 45-59 gadi: Ilona Kojaloviča un Roberts Silamednis; 60 gadi un vecāki: Ināra Dūšele un Ivars Osītis.

LODES GRŪŠANA

10-12 gadi: Alise Āboliņa un Toms Osis; 13-16 gadi: Kristiāna Saksa un Toms Osis; 17-44 gadi: Agnese Ločmele un Edgars Brokonovs; 45-59 gadi: Ilona Kojaloviča un Gunvaldis Albiņš; 60 gadi un vecāki: Dzidra Siliņa un Imants Ārgalis.

ŠĶĒRŠĻU JOSLA BĒRNIEM

Līdz 4 gadi: Keita Švēdere un Emīls Ennītis; 5-6 gadi: Annija Olekša un Krišs Grasis; 7-8 gadi: Elīza Osīte un Ričards Olekšs.

SVARU STIEŅA SPIEŠANA GUĻUS

Līdz 14 gadiem: Ivo Širma; 15-18 gadi: Agnese Ločmele un Jānis Ansons; 19-44 gadi: Ilze Līne un Sandis Kūms; 45-69 gadi: Lidija Ločmele un Inārs Bilinskis.

SVARBUMBU CELŠANA

Līdz 8 gadi: Arianna Matjušenko un Valters Bernhards; 9-11 gadi: Karīna Baranovska un Radions Spiridonovs; 12-14 gadi: Adelīna Bērstele un Dmitrijs Sirovs; 15-18 gadi: Agnese Ločmele un Jānis Ansons; 19-44 gadi: Austra Brauna un Uģis Volosovskis; 45-69 gadi: Lidija Ločmele un Viesturs Gargurnis.

BASKETBOLA BUMBAS MEŠANA GROZĀ

Līdz 15 gadi: Patrīcija Kaševska un Emīls Grandups; sievietes: Elīna Sakne; vīrieši: Andris Sakss.

ŠAUTRIŅU MEŠANA

Līdz 15 gadi: Kristīne Kozlovska un Dzintars Lipors; sievietes: Ilze Jermaka; vīrieši: Uģis Volosovskis.

KOMANDU “BIATLONA” STAFETE

Ilonas Kojaloviča, Aelita Pāvule, Rudīte Everte, Elvis Pāvuls un Mareks Kojalovičs.

PLUDMALES VOLEJBOLS

Komanda “Jaunburtnieku ciems”: Kristaps Dūšelis, Jānis Dūšelis, Ritvars Rimicāns un Māris Ģermanis.

FUTBOLS

Jaunākā grupa: “Manchester United” (Patriks Putniņš, Oskars Vikains, Ričards Ozols, Emīlija Teice, Mareks Lontars un Tomass Erdmanis).

Vecākā grupa: “Makaronu Fabrika” (Dmitrijs Petrago, Airton Johannes Wijnands, Raimonds Saltups, Rinalds Grīntāls, Efraims Samuels Valutadatils, Jūlija Petruhina un Agate Teice.

DRAUDZĪBAS SPĒLE FUTBOLĀ

SK “Babīte” – novada iedzīvotāju komanda 2:1.

DAUDZBĒRNU ĢIMEŅU SACENSĪBAS

Bērziņu ģimene

FOTO ORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS “STIKLA SKRĒJIENS BABĪTES NOVADĀ”

Sacensībās piedalījās 26 komandas teju 100 dalībnieku. Atraktīvākās komandas titulu sacensībās ieguva komanda “Babītes iela” (Ilva Banka-Okorie, Tobeno Okorie, Lotanna Okorie, Dženeta Okorie, Lauma Paleja, Lote Paleja), kas balvā saņēma “Eco Baltia vide” sarūpēto speciālbalvu no Babītes novada maizes ceptuves “Lāči”.

Lielāko “dalības maksu” – 190 stikla pudeles un burkas – “iemaksāja” komanda “Kristāli” (Miks Krieviņš, Beāte Krieviņa un Andis Krieviņš), balvā saņemot “Mans Rimi” sarūpēto dāvanu grozu. Savukārt galveno balvu – dāvanu karti no veikala “Rimi” 100 eiro vērtībā izlozes kārtībā komanda “Kaimiņu būšana” (Lauma Petrovska, Ieva Valintele, Gatis Feizaks, Monta Petrovska un Andris Feizaks).

Babītes novada vasaras sporta spēļu laikā interesentiem bija iespēja arī aplūkot šogad uzbūvētās futbolistu ģērbtuvju telpas.

Tie vasaras sporta spēļu dalībnieki, kuri ieguva godalgotas vietas, bet nav saņēmuši medaļas, darba dienās no plkst. 8.30 līdz 16.00 aicināti sazināties ar Babītes sporta kompleksa metodiķi Sergeju Varšu (tālr. nr. 26680882).

Visu godalgoto vietu ieguvēju saraksts

Pasākuma fotogalerija

Rezultātu kopsavilkumu sagatavoja Lelde Drozdova-Auzāne,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/09/2016 16:18
atpakaļ