Vārda dienas: Agris, Agrita

• -A
  • A
  • +A

Babītes novada sportisti Grēniņš un Kojalovica triumfē Baltijas valstu un Latvijas čempionātā vieglatlētikā veterāniem.

16.08.2018 14:46
Māris Grēniņš

No 11. – 12. augustam Bauskā norisinājās 5. Baltijas valstu un 4. Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem.

Babītes novadu abos čempionātos pārstāvēja divi sportisti – Māris Grēniņš (grupā V35+) un Ilona Kojalovica (grupā S50+). Kopā sacensībās piedalījās 355 sportisti no septiņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Turcijas, Rumānijas un Ukrainas.

Par Baltijas un Latvijas veterānu čempionu tāllēkšanā, iegūstot zelta medaļu, kļuva Māris Grēniņš (6,48m). Sportists ar 11.89 sekunžu rezultātu izcīnīja arī Latvijas veterāna čempiona titulu un sudraba medaļu Baltijas mērogā 100 m skriešanas disciplīnā.

Par Baltijas veterānu čempioni šķēpmešanā kļuva Ilona Kojalovica (33,28 m), viņai arī trešā vieta jauktajā stafetē Baltijas čempionātā (0:58,70 sek.).

Latvijas čempionātā vieglatlētikā Ilona Kojalovica izcīnīja pirmās vietas augstlēkšanā (1,25 m), lodes grūšanā (10,85 m) un šķēpmešanā (33,28m).