Trešdiena, 2018. gada 23 . oktobris

Vārda dienas: Daina, Dainida, Dainis

  • -A
  • A
  • +A

Babītes novada Salas pagastā maina pasta nodaļas darbības modeli un atrašanās vietu

11.10.2017 13:33
Pulkstenis

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Babītes novada Salas pagastā no 2017.gada 10.novembra tiek mainīts Spuņciema pasta nodaļas darbības modelis, adrese un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Spuņciemā pasta pakalpojumi katru darbdienu tiks nodrošināti jaunā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā – Spuņciema sporta halles telpās – ēkā “Pīlādzīši” katru darbdienu no plkst.14 līdz 15. Iedzīvotāji saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdzšinējā nodaļā, vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.
Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Salas pasta nodaļā, kas rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus vidēji ap 6500 eiro, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, atrašanās vieta un darbalaiks, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.
Tāpat kā līdz šim, Salas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.
Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.
Ar pastnieka starpniecību Salas pagasta iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67608486 vai 67608488. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Salas pagasta iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 25701965.
Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Salas pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67734567, 677 37391 vai 25701965 un norādot datumu, kurā klients vēlas pasta sūtījumu saņemt. Savukārt, apmeklējot Kauguru pasta nodaļu, sūtījumu saņemšana iespējama katru darbdienu bez iepriekšēja pieteikuma no plkst. 8 līdz 19 un sestdienās no plkst.10 līdz 15.
Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.
Salas pagasta iedzīvotāji tiks informēti par pasta pakalpojumu saņemšanas turpmākajām iespējām pēc 10.novembra, saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastēs no 10.oktobra.

Gundega Vārpa,
Latvijas Pasts ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 27/12/2017 14:08
atpakaļ