Ceturdiena, 2021. gada 21 . janvāris

Vārda dienas: Agne, Agnese, Agnija

  • -A
  • A
  • +A

Babītes novada pašvaldības Salas sākumskolai – 30!

21.04.2020 09:24

30 pieredzes, dzelzs rūdījuma un aizraujoša ceļojuma bagāti gadi! Šis ceļojums nebūtu tik aizraujošs, ja ik uz soļa blakus nesoļotu mūsu draugi! Sirsnīgi pateicamies Salas sākumskolas bijušajiem un esošajiem darbiniekiem, pedagogiem, kolēģiem un sadarbības partneriem, mūsu draugiem un kaimiņiem, pašvaldības un valsts iestādēm, pakalpojumu sniedzējiem un projektu sadarbības partneriem! Paldies ik vienam, kas  šajos 30 gados kādu brīdi ir soļojis mums blakus, plecu pie pleca, sniedzot palīdzību, atbalstu un padomu! Ik viens no jums ir atstājis mūsu ceļā pēdas, par kurām priecājamies, lepojamies un cieņā noliecam galvu.

Daudz laimes mūsu dzimšanas dienā Jums! Paldies par sadarbību un draudzību! Paldies par kopīgiem mirkļiem, brīžiem un laika sprīžiem, paldies par kopā pavadītiem gadiem!

Atkalsatikšanos mums vēlot, ar mīlestību – Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola, skolas direktore – Nensija Priedīte.

Skolas pirmā direktore Lolita Kadakovska un kolhoza priekšsēdētājs Edgars Bāns pie izglītības iestādes vārtiem stāda simbolisko un mums tik mīļo pīlādžkoku, 1990.gada 20.aprīlis – skolas dibināšanas diena, foto no skolas arhīva

Jaundibinātās skolas pirmais 1.septembris, 1990. gads, foto no skolas arhīva

Salas sākumskolas draudzīgā saime, 2018. gada maijs, foto no skolas arhīva

Pēdējais atjaunošanas datums: 21/04/2020 09:56
atpakaļ