Sestdiena, 2020. gada 11 . jūlijs

Vārda dienas: Leonora, Svens

  • -A
  • A
  • +A

Babītes novada pašvaldības domes deputāti aicina neizsludināt Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu

18.06.2020 09:13

Trešdien, 17.jūnijā, Babītes novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par pievienošanos pašvaldību iniciatīvai – atklātajai vēstulei Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam ar aicinājumu neizsludināt Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu.

Šāda LPS vēstule, kuru parakstīja 46 pašvaldības, Valsts prezidentam jau tika nosūtīta 16.jūnijā, taču tā kā Babītes novada pašvaldības domi LPS pārpratuma vai organizatorisku iemeslu dēļ par šādas vēstules gatavošanu nebija informējusi, Babītes novada pašvaldībai un arī dažām citām pašvaldībām netika dota iespēja pievienoties kopējai pašvaldību nostājai, radot neizpratni sabiedrībā.

17.jūnijā, reaģējot uz šādu notikumu gaitu, Babītes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aivars Osītis sazinājās ar LPS priekšsēdētāju Gintu Kaminski. Pēc sarunas pārpratums tika novērsts, Babītes novada pašvaldības domei atsūtīta pašvaldību sagatavotā vēstule, par kuras parakstīšanu (10 balsis par, viens deputāts balsojumā nepiedalījās, četri deputāti sēdē nepiedalījās) domes deputāti lēma trešdienas kārtējā domes sēdē.

Trešdienas vakarā pašvaldības domes priekšsēdētājs Latvijas Pašvaldību savienībai nosūtīja parakstītu atklāto vēstuli Valsts prezidentam, ar šo apliecinot Babītes novada pašvaldības domes deputātu atbalstu aicinājumam neizsludināt Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu.

 

LPS atklātā vēstule Valsts prezidentam 17.06.2020.

Lelde Drozdova-Auzāne,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 07/07/2020 08:06
atpakaļ