Trešdiena, 2019. gada 18 . septembris

Vārda dienas: Alita, Elita, Liesma

  • -A
  • A
  • +A

Babītes novada pašvaldības Administrācija aicina darbā sekretāri Plānošanas un būvniecības daļā un Būvniecības kontroles daļā

10.09.2019 11:56
Vakances

Darba pienākumi:

  • Pieņemt apmeklētājus, nodrošināt to apkalpošanu augstā līmenī;
  • Nodrošināt dokumentu apriti noteiktajā lietvedības kārtībā;
  • Veikt dokumentu arhivēšanu un sistematizēšanu;
  • Veidot un uzturēt lokālās datu bāzes, veikt elektronisko datu arhivēšanu, sagatavot atskaites;
  • Protokolēt sēdes un sagatavot sēžu protokolus;
  • Sagatavot dokumentu atvasinājumus, pavadvēstules.

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā, augstākā, vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Darba pieredze sekretāres vai lietvedes darbā vismaz viens gads;
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (Word, MS Excel), biroja tehniku un elektronisko dokumentu vadības sistēmu;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski;
  • Izpratne un zināšanas par dokumentu aprites procesiem, normatīvajiem aktiem;
  • Pieredze arhīva pārvaldībā;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā;
  • Augstas darba spējas, precizitāte, punktualitāte, atbildība;
  • Vēlama profesionālā pieredze valsts pārvaldes vai pašvaldību iestāžu lietvedības darba organizēšanā un svešvalodas zināšanas;
  • Iepriekšēja pieredze darbā ar Būvniecības informācijas sistēmu (BIS), tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam

  • Pilnas slodzes, interesantu dinamisku un atbildīgu darbu
  • Atalgojumu 900.00 EUR bruto un sociālās garantijas

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz dome@babite.lv, līdz 2019.gada 23.septembrim,  papildus informācija pa tālruni 67914971; 67914380.

Pēdējais atjaunošanas datums: 10/09/2019 11:56