Ceturdiena, 2019. gada 12 . decembris

Vārda dienas: Iveta, Otīlija

  • -A
  • A
  • +A

Babītes novada pašvaldība izsludina 2019.gada projektu konkursu „Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā’’

29.03.2019 14:13
projekti

Babītes novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina interesentus – Babītes novada nevalstiskās organizācijas, komercsabiedrības un fiziskas personas, kuras reģistrētas kā saimnieciskā darba veicēji – piedalīties projektu konkursā „Ģimenei. Videi. Izaugsmei Babītes novadā” (turpmāk  – Konkurss), īstenojot idejas un ieceres dzīves vides kvalitātes uzlabošanai novadā.

Konkurss norisinās jau trešo gadu. Pērn Konkursa ietvaros izskanējusi “Kokļu diena”, notikušas māksas darbnīcas un izstādes, iepazīta Babītes novada daba kopā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību, realizēts projekts “Piņķu baznīcas attīstīšana par mūsdienīgu un sabiedrībai atvērtu novadpētniecības, izglītības un tūrisma objektu”, labiekārtots sporta laukums Laimdotas ielā Piņķos un Pūpes parka teritorija parka aizsardzībai.

Šogad, līdzīgi kā pagājušajā gadā, kopējais projektu finansēšanas fonds ir 20 000 eiro, vienam projektam maksimāli piešķiramais finansējuma apjoms – līdz 4 000 eiro.

Finansējuma saņemšanai tiks atbalstīti projekti, kuros paredzēta teritorijas labiekārtošana un sabiedrisko aktivitāšu dažādošana, kultūras pasākumu organizēšana un tradicionālo kultūras vērtību saglabāšana, veselīga dzīvesveida un sporta popularizēšana. Projektu īstenošanas vieta  – Babītes novada administratīvā teritorija, īstenošanas laiks – no 2019. gada 25. maija līdz 2019. gada 30. novembrim.

Kā pieteikties?

Pieteikums Konkursā jāiesniedz Pašvaldības administrācijas kancelejā Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā līdz 2019. gada 30. aprīlim personīgi, vai jānosūta pa pastu (pasta zīmogs 2019. gada 30. aprīlis).

Par projektu konkursu rezultātiem dalībniekus informēs rakstiski, tie tiks publicēti arī Babītes novada pašvaldības informatīvajā izdevumā “Babītes Ziņas” un interneta vietnē www.babite.lv.

Konkursa nolikums un pieteikums lejuplādējams šeit>>>

Sīkāka informācija par projektu, zvanot uz tālruni 67914377 vai rakstot uz e-pastu jolanta.ivanova@babite.lv Pašvaldības projektu vadītājai Jolantai Ivanovai.

Māra Mičule, Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 01/04/2019 09:42
atpakaļ