Otrdiena, 2020. gada 02 . jūnijs

Vārda dienas: Emma, Lība

  • -A
  • A
  • +A

Babītes novadā Lielupes krastā uzstādīta pontona laipa

24.04.2019 11:41

2019. gada 23.aprīlī projektā “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” īstenota vēl viena iecere – ūdenstūristu ērtībām uzstādīta  pontona laipa, kas atrodas Lielupes krastā Salas pagasta Gātciemā.

Atgādinām, ka Babītes novada pašvaldība kopā ar Jelgavas, Ozolnieku, Bauskas un Rundāles novada pašvaldībām un ar trīs lauku partnerībām – ar biedrību “Pierīgas partnerība”, “Lauku partnerība “Lielupe”” un “Bauskas rajona lauku partnerība” – sadarbojas projekta “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” īstenošanā.  Minētie novadi atrodas Lielupes krastos, sākot no tās iztekas pie Bauskas līdz ietekai Baltijas jūrā Babītes novada teritorijā. 2018. gadā Babītes novadā  pie pašvaldības Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā „Vietvalži” un Gātciemā, Burkānu ceļa galā pie Lielupes, tika uzstādīti divi informatīvie stendi, kuros apkopota informācija par Lielupi, laivošanas pieturvietām tās krastos, kā arī upes tuvumā esošajiem apskates objektiem un apdzīvoto vietu vēsturi.  (Lasīt vairāk >>)

Projekts “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” (17-00-A019.332-000006) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Ilze Aizsila,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Jolanta Ivanova

Pēdējais atjaunošanas datums: 24/04/2019 15:31
atpakaļ