Otrdiena, 2020. gada 20 . oktobris

Vārda dienas: Leonīda, Leonīds

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Babītes novada iedzīvotājiem palīdz apgūt e-prasmes un VID e-pakalpojumus[:]

21.04.2016 15:16

[:lv]Babītes novadā aizvadīti divi pasākumi, kas iedzīvotājiem snieguši atbalstu e-prasmju un Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) e-pakalpojumu apgūšanā.

  • No 7. līdz 12.martam E-prasmju nedēļas laikā Piņķu, Babītes un Spuņciema bibliotēkās to darbinieki sniedza padomus bibliotēku elektroniskā kopkataloga un datu bāzu lietošanā, konsultēja par e-pakalpojumiem un rēķinu apmaksu internetā, kā arī palīdzēja apgūt datorprogrammas. Savukārt Piņķu bibliotēkā bija iespēja arī vērot E-prasmju nedēļas organizatoru piedāvātās tiešraides. E-prasmju nedēļas laikā bibliotēkas apmeklēja ap 70 iedzīvotāju – gan skolēni un studenti, gan dažādās nozarēs strādājošie un seniori.
  • aprīlī Piņķu bibliotēkas telpās viesojās Valsts ieņēmumu dienesta speciālisti, kuri iedzīvotājiem palīdzēja apgūt VID e-pakalpojumus un iesniegt gada ienākumu deklarācijas. Pasākums raisīja lielu iedzīvotāju interesi. Lai saņemtu VID konsultāciju, nācās pat stāvēt rindā Kultūrizglītības centra vestibilā. Kā pēc pasākuma vēstīja VID pārstāvji, VID E-busiņu Piņķos ir apmeklējuši 75 iedzīvotāji – 44 interesentiem sniegtas konsultācijas par gada ienākumu deklarāciju un tās iesniegšanu Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā, 12 iedzīvotājiem sniegtas konsultācijas par nodokļu jautājumiem, astoņiem par saimniecisko darbību, sešiem par mikrouzņēmuma nodokli, pieciem – par deklarācijām par ienākumiem no kapitāla pieauguma.

Lelde Drozdova-Auzāne,

sabiedrisko attiecību speciāliste

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 21/04/2016 15:16
atpakaļ