Otrdiena, 2021. gada 28 . septembris

Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Babītes novadā – čaklākie stikla šķirotāji[:]

21.09.2016 14:17

[:lv]Babītes novada komanda stikla šķirošanas veicināšanas akcijā „Uzņemies šefību pār konteineru 3!”, kas norisinājās Babītes, Mārupes, Salaspils un Ādažu novados, ir savākusi vislielāko skaitu – 1,5 tonnas stikla pudeļu un burku. Kopumā visos akcijas norises novados dalībnieki ir savākuši rekordlielu daudzumu stikla pudeļu un burku – 37,22 tonnas, kas ir gandrīz četras reizes vairāk nekā iepriekšējā akcijā.

Vides apsaimniekošanas uzņēmuma “Eco Baltia vide” direktors Jānis Aizbalts pateicas visiem par aktīvu dalību akcijā un ir pārliecināts, ka “iesaistīšanās akcijā ir radījusi paliekošu paradumu – šķirot”.

Savācot visvairāk stikla, savos šefībai pieteiktajos stikla šķirošanas konteineros, elektropreču veikala “Euronics” dāvanu karti 150 eiro vērtībā, ko uzvarētājiem dāvina SIA “Eco Baltia vide”, saņems katra akcijas novada aktīvākā komanda:

  • Komanda “Aleksis” no Babītes novada, kas šefoja pār konteineru Jūrmalas ielā 17, Piņķos. Komanda akcijas laikā savāca 1,5 tonnas stikla pudeļu un burku.
  • Komanda “Stilīgie stikliņi” uzvarējusi Mārupes novadā. “Stilīgie stikliņi” uzņēmās šefību par konteineru Daugavas ielā 2 (Krusta krogā) un savāca 1,43 tonnas stikla pudeļu un burku.
  • Salaspils novadā uzvarējusi komanda “SFS”, kas bija atbildīga par Skolas ielas 7 konteineru un akcijas laikā savāca 1,37 tonnas stikla pudeļu un burku.
  • Ādažu novadā uzvarējušas divas komandas, jo savākušas vienādu daudzumu stikla pudeļu un burku. Balvu iegūs “Ceļojošās meitenes”, kas rūpējās par konteineru pie TC “Apelsīns” un “Miks”, kas šefoja pār konteineru Pirmā ielā 1. Abas komandas akcijas laikā savāca 0,99 tonnas pudeļu un burku.

Par balvu saņemšanu SIA „Eco Baltia vide” ar uzvarētājiem sazināsies individuāli.

Četru mēnešu laikā iedzīvotāju veidotās komandas bija pieteikušas 76 konteinerus, par kuru piepildīšanu ikdienā rūpējās. Akcijas organizatori norāda, ka akcijas laikā savāktās stikla pudeles un burkas ir nodotas otrreizējai pārstrādei.

Ziņa sagatavota pēc SIA “Eco Baltia grupa” sabiedrisko attiecību projektu vadītājas

Ilzes Čikules sniegtās informācijas

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 21/09/2016 14:17
atpakaļ