Piektdiena, 2020. gada 30 . oktobris

Vārda dienas: Adīna, Nadīna, Ulla

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]Babītes Mūzikas skolā aizvadīts aktīvs gada noslēgums, Jaunajā gadā audzēkņi un pasniedzēji apņēmības pilni jauniem izaicinājumiem[:]

12.01.2016 10:37

[:lv]

Decembrī līdzās ieskaitēm un eksāmeniem bērni uzstājās 10 koncertos vecākiem, piedalījās dievkalpojumā Piņķu baznīcā, priecējot baznīcēnus gan ar autordarbiem, gan Ziemassvētku melodijām. Audzēkņi paguva koncertēt arī ārpus dzimtā pagasta – koncertos Rīgas Angļu ģimnāzijā, Rundāles pilī un Valdeķu kultūras namā.

30.decembrī skolas čellisti Maksims Skibickis (3.klase) un Pēteris Rudzītis (5.klase) kopā ar vairāk kā 50 čellistiem no visas Latvijas uzstājās čellu trio “Melo-M” gada noslēguma lielkoncertā Rīgas Kongresu namā. Lai piedalītos vērienīgajā koncertā, noteicošā bija čellistu tehniskā varēšana, tāpēc pasniedzējai Anitai Rozei bija dots uzdevums izvēlēties atbilstošākos skolas čellistus, sākot no 5.klases. Tā kā 3.klases audzēkņa Maksima spējas jau ir augstu novērtētas dažādos konkursos, arī viņam bija iespēja piedalīties koncertā.

No 6. līdz 7.janvārim sadarbībā ar fondu “Mazais bundzinieks” skolā norisinājās seminārs vairāk kā 35 mūzikas teorijas priekšmetu pasniedzējiem un interešu izglītības pedagogiem un instrumentu pasniedzējiem no visas Latvijas. Semināra īpašais viesis bija mākslas doktors Nikolajs Latiševs no Maskavas. Divu dienu seminārā tika aplūkotas tēmas: “Priekšmets “Mūzikas klausīšanās” kā profesionālo iemaņu veidošanas rīks un “XX gs. mūzikas pasniegšanas metodika”.

Česlavs Grods,

Babītes Mūzikas skolas direktores vietnieks izglītības darbā

Foto: Babītes Mūzikas skolas sitaminstrumentu ansambļa dalībnieki mēģinājumā Rundāles pilī. No kreisās: Madara Krieva, Fēlikss Krievs un Toms Krīgers. Foto: R.Upenieks[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/01/2016 10:37
atpakaļ