Trešdiena, 2018. gada 14 . novembris

Vārda dienas: Fricis, Vikentijs

  • -A
  • A
  • +A

Latvijas čempionāts krosā un Babītes novada atklātais rudens čempionāts krosā

23.10.2018 09:29
Foto: Mareks Gaļinovskis

 Šā gada 19.oktobrī Piņķos Latvijas čempiona titulus krosā sievietēm 6km distancē ieguva Sandra Grosberga no komandas Suunto Latvija, vīriešiem 8km distancē Jānis Girgensons no sporta kluba “METROONS”.

“Gāju uz veikalu un ieraudzīju plakātu, nolēmu piedalīties”, teic orientēriste Sandra Grosberga par piedalīšanos un uzvaru Latvijas čempionātā krosā.

Mājas trase palīdzēja, 16 sekundes pirms Guntas Holštromas (Matisons Runner’s Club) un 25 sekundes pirms Baibas Šņoriņas (Talsu Pakalnu Sporta Klubs) finišā ātrāka bija Sandra.

Jānim Girgensonam pirmajos 2 kilometros negaidīti bija parādījies “zaķis”, Artūrs Niklāvs Medveds, kurš U20 vīriešu grupā startēja 5km distancē, kā parasti bija uzņēmis strauju sacensību ātrumu. Jānis izmantoja radušos situāciju un tādā pašā stilā turpināja skriet prom no sekotājiem arī pēc tam, kad Artūra ātrums samazinājās. 41 sekundi pēc Jāņa finišēja Reinis Hartmanis, bet vēl 9 sekundes vēlāk finišēja Alberts Blajs.

U23 sieviešu konkurencē 6km distancē uzvarētāja Gunta Holštroma (Matisons Runner’s Club), 2. vietā Baiba Šņoriņa (Talsu Pakalnu Sporta Klubs), 3. vietā Kristīne Jevssejeva (Daugavpils novada sporta skolas).

U23 vīriešu grupā 8km distancē goda pjedestālu sadalīja Matīss Slikšjānis (OK Azimuts) 1. vietā, Maksims Bogdanovs (Tukuma Vieglatlētikas klubs) 2. vietā un Andris Saldons (Matisons Runner’s Club) 3. vietā.

U20 jaunietēm 4,5km distancē 1. vietā Anna Marija Petrakova (Ilūkstes novada SS), 2. vietā Magda Cigle (Siguldas Sporta skola), 3. vietā Loreta Lemberga (Siguldas Sporta skola)

U20 jauniešiem 5km distancē Artūrs Niklāvs Medveds (Liepājas rajona sporta skola) 1. vietā, Andrejs Bānis (Salaspils sporta skola) 2. vietā, Rainers Trubačs (Preiļu novada BJSS) 3. vietā.

U18 meiteņu grupā 3km distancē 1. vietā Paula Kaupe (Iecavas NSS “Dartija”), 2. vietā Viktorija Fjodorova (SS”Arkādija”), 3. vietā Daniela Keita Lielupe (Madonas BJSS).

U18 zēnu grupā 3,5km distancē Santis Setkovskis (Ilūkstes novada SS) 1. vietā, Edgars Pastors (Preiļu novada BJSS) 2. vietā, Lauris Lapsa (Gulbenes BJSS) 3. vietā.

Babītes novada rudens čempionāta vērtējumā

1.- 2. klašu meitenēm 0,3km distancē 1. vietā Kristīne Trupa (RUN to LIVE/ Rīga),  2. vietā Marija Mežaraupa (Mārupes Sporta centrs), 3. vietā Katrīna Gerdoviča (Mārupes Sporta centrs).

1.- 2. klašu zēniem 0,5km distancē Džeimss Straubergs (Mārupes Sporta centrs) 1. vietā, Renārs Kaugurs (Arkādija) 2. vietā, Aksels Ķuzis (Iecavas vidusskola) 3. vietā.

3.- 4. klašu meitenēm 0,5km distancē 1. vietā Aleksandra Volkane (Arkādija), 2. vietā Ieva Miķelsone (Ventspils novada BJSS), 3. vietā Kate Ketrīna Skujiņa (Babītes VSK).

3.- 4. klašu zēniem 1km distancē Hermanis Valtass (SS “Arkādija”) 1. vietā, Martins Stūrītis (Siguldas Sporta skola) 2. vietā, Roberts Straubergs (Mārupes Sporta centrs) 3. vietā.

5.- 6. klašu meitenēm 1km distancē 1. vietā Adriana Krūzmane (Iecavas vidusskola), 2. vietā Austra Ošiņa (SS “Arkādija”), 3. vietā Amanda Eihmane (SS “Arkādija”).

5.- 6. klašu zēniem 1,5km distancē Jānis Stūrītis (Siguldas Sporta skola) 1. vietā, Emīls Edvards Vegmanis (Jelgava) 2. vietā, Emīls Matiass Reinfelds (SS “Arkādija”) 3. vietā.

7.- 9. klašu meitenēm 1,5km distancē 1. vietā Kamilla Vanadziņa (Babīte/SS “Arkādija”), 2. vietā Amanda Valtasa (SS “Arkādija”), 3. vietā Invida Mauriņa (SS “Arkādija”)

7.- 9. klašu zēniem 2km distancē Mareks Jakušonoks (Ventspils novada BJSS) 1. vietā, Mihails Filipovičs (SS “Arkādija”) 2. vietā, Ralfs Roga (Sporta skola SPARS) 3. vietā.

10.- 12. klašu jaunietēm 2km distancē 1. vietā Paula Sakne (SS “Arkādija”), 2. vietā Anastasija Kondratjeva (Rīga), 3. vietā Laura Līva Umperoviča (Madonas BJSS)

10.- 12. klašu jauniešiem 3km distancē Gustavs Kļavis (SS”Arkādija”) 1. vietā, Ingus Martinsons (Babītes VSK) 2. vietā, Toms Kampuss (Bauskas BJSS) 3. vietā.

Dāmām 3km distancē 1. vietā Kristīne Slikšāne (VSK Noskrien/ S40), 2. vietā Natālija Krupina (Preiļu novads/ S30), 3. vietā Inga Kronberga (Matisons Runner’s Club-Jaunmārupe/ S40), 4. vietā Ilona Kojaloviča (Babīte/ S50).

Kungien 5km distancē Anatolijs Purviņš (Salaspils/ V20) 1. vietā, Andris Trūps (RUN to LIVE/ V30) 2. vietā, Uģis Kronbergs (Matisons Runner`s Club-Jaunmārupe/ V40) 3. vietā, Uldis Kraulis (Grobiņa/ V50) 4. vietā.

Komandus vērtējumā pēc izcīnītajām medaļam Latvijas čempionātā

1. vieta Matisons Runner’s Club 8p
Gunta Holštroma Matisons Runner’s Club 3 6km U23 siev
Gunta Holštroma Matisons Runner’s Club 2 6km siev
Reinis Hartmanis Matisons Runner’s Club 2 8km vīr
Andris Saldons Matisons Runner’s Club 1 8km U23 vīr
2. vieta Ilūkstes novada SS 6p
Anna Marija Petrakova Ilūkstes novada SS 3 4,5km U20 siev
Santis Setkovskis Ilūkstes novada SS 3 3,5km U18 vīr
3.- 11. vieta Suunto Latvija 3p
Sandra Grosberga Suunto Latvija 3 6km siev
3.- 11. vieta Talsu Pakalnu Sporta Klubs 3p
Baiba Šņoriņa Talsi Talsu Pakalnu Sporta Klubs 2 6km U23 siev
Baiba Šņoriņa Talsi Talsu Pakalnu Sporta Klubs 1 6km siev
3.- 11. vieta Siguldas Sporta skola 3p
Magda Cigle Siguldas Sporta skola 2 4,5km U20 siev
Loreta Lemberga Siguldas Sporta skola 1 4,5km U20 siev
3.- 11. vieta Iecavas NSS “Dartija” 3p
Paula Kaupe Iecavas NSS “Dartija” 3 3km U18 siev
3.- 11. vieta SK Metroons 3p
Jānis Girgensons SK Metroons 3 8km vīr
3.- 11. vieta OK Azimuts 3p
Matīss Slikšjānis OK Azimuts 3 8km U23 vīr
3.- 11. vieta Liepājas rajona sporta skola 3p
Artūrs Niklāvs Medveds Liepājas rajona sporta skola 3 5km U20 vīr
3.- 11. vieta Preiļu novada BJSS 3p
Edgars Pastors Preiļu novada BJSS 2 3,5km U18 vīr
Reinis Trubačs Preiļu novada BJSS 1 5km U20 vīr
3.- 11. vieta SS”Arkādija” 3p
Viktorija Fjodorova SS”Arkādija” 2 3km U18 siev
Alberts Blajs SS”Arkādija” 1 8km vīr
12.- 13. vieta Tukuma Vieglatlētikas klubs 2p
Maksims Bogdanovs Tukuma Vieglatlētikas klubs 2 8km U23 vīr
12.- 13. vieta Salaspils sporta skola 2p
Andrejs Bānis Salaspils sporta skola 2 5km U20 vīr
14.- 16. vieta Daugavpils novada SS 1
Kristīne Jevsejeva Daugavpils novada SS 1 6km U23 siev
14.- 16. vieta Madonas BJSS 1
Daniela Keita Lielupe Madonas BJSS 1 3km U18 siev
14.- 16. vieta Gulbenes BJSS 1
Lauris Lapsa Gulbenes BJSS 1 3,5km U18 vīr

Komandus vērtējumā pēc izcīnītajām medaļam Babītes atklātajā čempionātā

1. vieta SS”Arkādija” 26p
Aleksandra Volkane SS”Arkādija” 3 3.- 4. klašu meitenēm 0,5km
Hermanis Valtass SS”Arkādija” 3 3.- 4. klašu zēniem 1km
Kamilla Vanadziņa SS”Arkādija” 3 7.- 9. klašu meitenēm 1,5km
Paula Sakne SS”Arkādija” 3 10.- 12. klašu jaunietēm 2km
Gustavs Kļavis SS”Arkādija” 3 10.- 12. klašu jauniešiem 3km
Renārs Kaugurs SS”Arkādija” 2 1.- 2. klašu zēniem 0,5km
Austra Ošiņa SS”Arkādija” 2 5.- 6. klašu meitenēm 1km
Amanda Valtasa SS”Arkādija” 2 7.- 9. klašu meitenēm 1,5km
Mihails Filipovičs SS”Arkādija” 2 7.- 9. klašu zēniem 2km
Amanda Eihmane SS”Arkādija” 1 5.- 6. klašu meitenēm 1km
Emīls Matiass Reinfelds SS”Arkādija” 1 5.- 6. klašu zēniem 1,5km
Invida Mauriņa) SS”Arkādija” 1 7.- 9. klašu meitenēm 1,5km
2. vieta Mārupes Sporta centrs 7p
Džeimss Straubergs Mārupes Sporta centrs 3 1.- 2. klašu zēniem 0,5km
Marija Mežaraupa Mārupes Sporta centrs 2 1.- 2. klašu meitenēm 0,3km
Roberts Straubergs Mārupes Sporta centrs 1 3.- 4. klašu zēniem 1km
Katrīna Gerdoviča Mārupes Sporta centrs 1 1.- 2. klašu meitenēm 0,3km
3.- 4. vieta Ventspils novada BJSS 5p
Mareks Jakušonoks Ventspils novada BJSS 3 7.- 9. klašu zēniem 2km
Ieva Miķelsone Ventspils novada BJSS 2 3.- 4. klašu meitenēm 0,5km
3.- 4. vieta Siguldas Sporta skola 5p
Jānis Stūrītis Siguldas Sporta skola 3 5.- 6. klašu zēniem 1,5km
Martins Stūrītis Siguldas Sporta skola 2 3.- 4. klašu zēniem 1km
5. vieta Iecavas vidusskola 4p
Adriana Krūzmane Iecavas vidusskola 3 5.- 6. klašu meitenēm 1km
Aksels Ķuzis Iecavas vidusskola 1 1.- 2. klašu zēniem 0,5km
6.- 7. vieta Babītes VSK 3p
Ingus Martinsons Babītes VSK 2 10.- 12. klašu jauniešiem 3km
Kate Ketrīna Skujiņa Babītes VSK 1 3.- 4. klašu meitenēm 0,5km
6.- 7. vieta RUN to LIVE/ Rīga 3p
Kristīne Trupa RUN to LIVE/ Rīga 3 1.- 2. klašu meitenēm 0,3km
8.- 9. vieta Jelgava 2p
Emīls Edvards Vegmanis Jelgava 2 5.- 6. klašu zēniem 1,5km
8.- 9. vieta Rīga 2p
Anastasija Kondratjeva Rīga 2 10.- 12. klašu jaunietēm 2km
10.- 12. vieta Sporta skola SPARS 1p
Ralfs Roga Sporta skola SPARS 1 7.- 9. klašu zēniem 2km
10.- 12. vieta Madonas BJSS 1p
Laura Līva Umperoviča Madonas BJSS 1 10.- 12. klašu jaunietēm 2km
10.- 12. vieta Bauskas BJSS 1p
Toms Kampus Bauskas BJSS 1 10.- 12. klašu jauniešiem 3km
Juris Beļinskis, sporta kluba Metroons vadītājs
Foto: Mareks Gaļinovskis
Pēdējais atjaunošanas datums: 13/11/2018 10:49
atpakaļ