Piektdiena, 2019. gada 19 . jūlijs

Vārda dienas: Rozālija, Roze

  • -A
  • A
  • +A

Tūrisma pakalpojumu sniedzējiem iespēja veicināt atpazīstamību autofotoorientēšanās brauciena laikā 12. janvārī

19.12.2018 16:26
AutoFoto

Interneta portāls www.autofotoorientesanas.lv (SIA DigitalZOO) 2019.gada 12.janvārī Ķekavas, Olaines, Baldones, Mārupes, Babītes, Jelgavas novados, Jūrmalas pilsētā rīko Lielo orientēšanās braucienu “Citāda Pierīga 2019”.

Tūrisma objektu saimniekiem, novada uzņēmējiem, amatniekiem, ražotājiem bez maksas iespēja izreklamēt savu objektu, pakalpojumu, izstrādājumu utt. sacensību dalībniekiem, iekļaujot to kā brauciena kontrolpunktu, kurā dalībnieki nofotografējas vai veic kādu interesantu, īsu uzdevumu (bez laika kontroles). Dalībnieki ierodas kontrolpunktā neorganizēti visas dienas garumā.

Pretī no kontrolpunktu saimniekiem tiek gaidītas balvas vai dāvanas brauciena uzvarētājiem vai atsevišķām nominācijām, iespējamas arī produkcijas degustācijas (un iespēja iegādāties to) uz vietas objektā sacensību dienā utml. Vai arī bezmaksas ieeju dalībniekiem kontrolpunkta meklēšanai un fotografēšanai sacensību dienā maksas apskates objektos. Tāpat ražotāji, uzņēmēji var reklamēt savu produkciju, katrai komandai uzdāvinot savu produkciju vai piešķirot balvas uzvarētājiem. Komandā vidēji ir 4 cilvēki. Papildu informācija:  www.autofotoorientesanas.lv

Orientēšanās brauciens notiek pēc organizatoru izsniegtās „Jāņa Sētas” kartes pa vispārējās koplietošanas ceļiem. Dalībniekiem jāatrod kartē norādītus tūrisma apskates objektus, punktus un
jānofotografējas pie tiem. Braucienā dalībnieki piedalās ar vieglajiem standarta (100% ielas) automobiļiem. Plānotais automobiļu skaits – 60. Kontrolpunktu apmeklēšanas secība nav noteikta.
Brauciena maršrutu dalībnieki sastāda paši.

Plānotais starts – kafejnīcā/maizes ceptuvē “Lāči”, Babītes novadā, finišs – DUS “Circle K”, Sloka, Ventspils šoseja 70, Jūrmala.
Brauciena norises laiks: 2019.gada 12.janvāris 08:00 – 17:00.
Ceļi koplietošanas satiksmei netiks slēgti, kā arī brauciena organizatori un dalībnieki apņemas ievērot visus Ceļu Satiksmes noteikumu punktus. Tiks nodrošināta kārtība un ugunsdrošība brauciena laikā.

  • Brauciena organizators – SIA „DigitalZoo”
  • Orientēšanās brauciena veids un mērķis – orientēšanās brauciens ar vieglajiem standarta automobiļiem ar mērķi popularizēt autotūrismu un orientēšanās iemaņu attīstību.
  • Apmeklētāju un skatītāju nav.

 www.autofotoorientesanas.lv

Pēdējais atjaunošanas datums: 19/12/2018 16:28
atpakaļ