2018. gada 18 . augustā

Vārda dienas: Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

  • -A
  • A
  • +A

Augustā svinēsim pirmos Sīpolu svētkus! Pieteikšanās gadatirgum un sacensībām līdz 20.augustam!

26.07.2018 08:36
sipolsvetki

Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā “Vietvalži” skvērā, 26. augustā plkst.12:00 tiks svinēti pirmie Salas pagasta Sīpolu svētki! 

Vietu un tradīcijas kādreiz saista arī pavisam ikdienišķas lietas. Salas pagastā šis ikdienišķais brīnums ir sīpols. Sīpolciems un Sīpolkalns ir atgādinājumi, kas iezīmējuši sīpola palikšanu šajā vietā uz ilgiem laikiem, kaut arī Sīpolkalna dabā vairs nemaz nav.

Kultūrizglītības centra filiāles “Vietvalži” kultūras pasākumu organizatore Sabīne Upeniece: “Ceru, ka “Sīpolu svētki” būs jauna Babītes novada iedzīvotāju tradīcija, kurā ar teātra izrādēm, koncertiem, sīpolu gadatirgu, bērnu stūrīti, sīpolu kapāšanas čempionātu, kopīgu zupas vārīšanu uz ugunskura, jauno pavāru konkursu un vēl daudz citām aktivitātēm atvadīsimies no vasaras un sagaidīsim rudeni kopā!”

Ja Tu proti gatavot, tavuprāt, gardāko sīpolu ēdienu Latvijā, tad piesaki savu dalību konkursam “Gardākais sīpols”!

Lai pieteiktos, līdz 20.augustam atsūti aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu- sabine.upeniece@babite.lv!   Konkursa uzvarētājam – lieliskas balvas no Babītes  novada pašvaldības! Konkursā var pieteikties dalībnieki bez vecuma un pieredzes ierobežojuma! Sīkāka informācija, zvanot pa tālr. 67914920!

Pieteikuma anketu lejuplādē šeit: Konkurss “Gardākais sīpols”

Bet, ja uzskati, ka esi sīpolu kapāšanas čempions, tad piesaki dalību sīpolu kapāšanas sacensībām!

Zvani pa tālr. 67914920 vai piesakies personīgi pie administrācijas pasākuma dienā līdz plkst. 13:00.

Pasākuma laikā notiks amatnieku, stādaudzētāju, mājražotāju tirdziņš “Sīpolu gadatirgus”

Aicinām “Sīpolu gadatirgum” pieteikties amatniekus, stādu audzētājus, mājražotājus un citus tirgotājus no visas Latvijas ! Visus interesentus, jo īpaši Babītes novada iedzīvotājus, lūdzam pieteikt savu dalību līdz 20.augustam, sūtot pieteikuma anketu uz e-pastu sabine.upeniece@babite.lv. Dalība gadatirgū – bezmaksas. Vietu skaits ierobežots. Tālrunis sīkākai informācijai: 67914920; 20387272. Tirgošanās paredzēta no plkst. 12:00 –  18:00.

Pieteikuma anketu lejuplādē šeit: Pieteikuma anketa dalībai tirdziņā “Sīpolu gadatirgus”

Sabīne Upeniece, Kultūrizglītības centra filiāles “Vietvalži” kultūras pasākumu organizatore

Dace Ulpe, Kultūrizglītības centra filiāles “Vietvalži” izstāžu zāles vadītāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/08/2018 17:30
atpakaļ