Piektdiena, 2021. gada 05 . marts

Vārda dienas: Aurora, Austra

  • -A
  • A
  • +A

Atskats: Tēva diena 2020

14.09.2020 14:24

Katru gadu septembra otrajā svētdienā tiek svinēta Tēva diena. Tie ir svētki, kas veltīti mūsu mīļajiem tētiem, lai godinātu tēva lomu ģimenē un sabiedrībā.

Šogad 13.septembrī auto stāvlaukumā pie Kultūrizglītības centra arī Babītes novadā notika Tēva dienai veltīts pasākums, kurā ar brīnišķīgiem priekšnesumiem savus tēvus sveica

Kultūrizglītības centra popgrupas: “Šokolādes”,”Ledenītes” (vadītāja Kristīne Paņko),  “Pīlādzīši”, “Cool Kids” (vadītāja Maija Sējāne), mūsdienu deju kolektīvs “Platīns” (vadītāja Aija Meikšāne) un Babītes vidusskolas mūsdienu deju grupa “STEP”  (vadītāja Rūta Pintele).

Ģimenes aktīvi iesaistījās spēlēs un atrakcijās, ko nodrošināja sporta un izklaides aģentūra “Sniega cilvēks”.  Saskaitot visu dalībnieku punktus, 20 aktīvākas ģimenes saņēma suvenīrus no Babītes novada pašvaldības.

Pasākumu noslēgumā publiku uzkurināja vīrišķīgā ekstremālā velo šova komanda “Greentrials” ar aizraujošu programmu “GreetrialsBike Tour” . Komandas veidotājs ir Babītes novada iedzīvotājs Jānis Lācis.

No visas sirds vēlam, lai Jūsu ģimenēs ir saticība un mīlestība, lai kopīgi mērķi un sapņi!

Visiem tētiem  stipru veselību, daudz dzīvesprieka un saticīgu ģimeni, to kopā ar pasākuma dalībniekiem-novada radošajiem kolektīviem novēlēja radošā apvienība “Pasaku nams”.

 

Biruta Grīnfelde,

Kultūrizglītības centra vadītāja

Foto: Aigars Bērziņš

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/09/2020 14:24
atpakaļ