Pirmdiena, 2022. gada 24 . janvāris

Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija

  • -A
  • A
  • +A

Atbalsts privāto izglītības iestāžu apmeklējumam

PRIVĀTĀS

pirmsskolas izglītības iestādes

PRIVĀTĀS

vispārizglītojošās izglītības iestādes

Pašvaldības atbalsta saņemšana Babītes novada pašvaldība sniedz atbalstu vecākiem, ja bērns ir sasniedzis pusotra gada vecumu, nav nodrošināts ar vietu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē un apmeklē privāto pirmsskolas izglītības iestādi, kura reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā un īsteno licencētu pirmsskolas izglītības programmu. Saskaņā ar Babītes novada pašvaldības domes saistošajiem noteikumiem, tiesības pieprasīt pašvaldības atbalstu ir vienam no bērna vecākiem vai likumiskajam pārstāvim, ja:

  • bērna un viena no bērna vecākiem vai likumiskā pārstāvja dzīvesvieta deklarēta Babītes novada administratīvajā teritorijā;
  • bērns pirms pašvaldības atbalsta pieprasīšanas reģistrēts pašvaldības uzņemšanas reģistrā uzņemšanai pirmsskolas izglītības iestādē un netiek nodrošināts ar vietu no pusotra gada vecuma.
Babītes novada pašvaldība sniedz atbalstu vecākiem, par vispārējās izglītības programmas pakalpojumu apmaksu privātā vispārizglītojošā izglītības iestādē, kura reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā un īsteno licencētu vispārizglītojošu izglītības programmu. Saskaņā ar Babītes novada pašvaldības domes saistošajiem noteikumiem, tiesības pieprasīt pašvaldības atbalstu ir vienam no bērna vecākiem vai likumiskajam pārstāvim, ja bērna un viena no bērna vecākiem vai likumiskā pārstāvja dzīvesvieta deklarēta Babītes novada administratīvajā teritorijā.
Atbalsta apmērs Atbalsta apmērs 2021. gadā ne vairāk kā:

  • 364 eiro/mēnesī par bērniem 1,5 – 4 g.v.
  • 291 eiro/mēnesī par bērniem 5 – 6 g.v.
Atbalsta apmērs no 2021. gada 1. septembra līdz 2022. gada 31. janvārim – 87 eiro/mēnesī.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Izglītības darba speciālisti: tālr. nr. 67914552, mob. tālr. nr. 29169314, e – pasts: anda.ozolina@marupe.lv.

Pēdējais atjaunošanas datums: 01/11/2021 17:18
atpakaļ