Pirmdiena, 2020. gada 06 . jūlijs

Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

  • -A
  • A
  • +A

Ar 2019. gada 1.janvāri Babītes novada pašvaldības institūcijās jauna norēķinu kārtība

17.12.2018 18:22

Ievērojot Ministru kabineta 17.10.2017. noteikumus Nr. 630 “Noteikumi par iekšējās kontroles sistēmas pamatprasībām korupcijas un interešu konflikta riska novēršanai publiskas personas institūcijā”, ar mērķi novērst iespējamas koruptīvas darbības un interešu konflikta rašanos darījumos ar skaidru naudu, Babītes novada pašvaldības (turpmāk tekstā – Pašvaldība) Pretkorupcijas pasākuma plānu un izmaiņas normatīvajos aktos, kas saistītas ar kases sistēmu darba organizāciju un skaidrās naudas apriti,

no 2019. gada 1.janvāra visās Pašvaldības institūcijās tiks pārtraukti norēķini ar skaidru naudu,

izņemot Pašvaldības Kultūrizglītības centru un tā filiāli Salas pagastā “Vietvalži”, kur arī turpmāk par biļetēm uz kultūras pasākumiem varēs maksāt arī skaidrā naudā.

  • Pašvaldības Administrācijā (Centra ielā 4, Piņķos) un Spuņciema sporta hallē (ēkā “Pīlādzīši”, Spuņciemā) tiks uzstādīti divi integrētie termināļi, kas nodrošinās iespēju norēķināties par jebkuru no Pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem un nekustamā īpašuma nodokli vienuviet.
  • Babītes sporta kompleksā (Jūrmalas ielā 17, Piņķos), Kultūrizglītības centrā (Jūrmalas ielā 14, Piņķos), Pašvaldības bibliotēkā (Jūrmalas iela 14, Piņķos) būs pieejami termināļi maksājumiem ar karti, kur par konkrētās institūcijas sniegtajiem pakalpojumiem varēs norēķināties bezskaidras naudas norēķinu veidā.

Tāpat, plānots, ka no 2019.gada februāra maksājumus par Pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem, nekustamā īpašuma nomu, nekustamā īpašuma nodokli u.c. gan skaidrā naudā, gan ar karti, uzrādot rēķinu, varēs veikt jebkurā SIA „MAXIMA Latvija” veikala kasē to darba laikā.

Babītes novada pašvaldības administrācija

Pēdējais atjaunošanas datums: 19/12/2018 13:47
atpakaļ