Piektdiena, 2020. gada 29 . maijs

Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo

  • -A
  • A
  • +A

ALTUM aicina Vidzemes reģiona lauksaimniekus apgrozāmo līdzekļu aizdevumam pieteikties elektroniski

18.03.2020 09:58

Tuvojoties pavasara un vasaras lauku darbiem, strauji ir aktualizējies arī jautājums par papildu finanšu līdzekļu pieejamību, lai nosegtu sējas, audzēšanas un ražas apstrādes izmaksas. Attīstības finanšu institūcija ALTUM atgādina, ka ir beidzamais laiks pieteikties apgrozāmo līdzekļu finansējumam, akcentējot nepieciešamību finansējumu plānot savlaicīgi.

“Lauksaimniecības uzņēmumi šobrīd aktuālajiem apgrozāmo līdzekļu aizdevumiem aicināti pieteikties elektroniski, jo ALTUM klientu apkalpošanas centri no 13. marta uz laiku ir pārgājuši uz attālinātu klientu apkalpošanu,” uzsver ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla.

Pieteikumus un nepieciešamos dokumentus ALTUM aizdevumu saņemšanai aicinām iesniegt elektroniski portālā mans.altum.lv, savukārt konsultācijas pieejamas pa tālruni ierastajos klientu apkalpošanas laikos vai video konsultāciju formā. Vienlaikus lauksaimnieki var izmantot iespēju konsultēties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC), ar ko ALTUM nesen noslēdza sadarbības līgumu par atbalstu aizdevuma pieteikumu sagatavošanā.

Valsts attīstības finanšu institūcija “Altum”

Pēdējais atjaunošanas datums: 18/03/2020 10:00
atpakaļ