Piektdiena, 2021. gada 05 . marts

Vārda dienas: Aurora, Austra

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām uz kostīmizrādi “Pelnrušķīte” Piņķos un Spuņciemā

18.08.2020 08:29

Kurš gan nezina pasaku par meiteni vārdā Pelnrušķīte, kas dzīvo ar ļauno pamāti un nejaukajām pusmāsām? Bet, kā jau pasakās ierasts, viss beidzas labi, un Pelnrušķīte sastop savu Princi. Babītes novada amatierteātris “Kalambūrs” sagatavojis kostīmizrādi gan lieliem, gan maziem. Izrādē būs krāšņi tērpi, dejas, kā arī mūzika un dziesmas, ko sakomponējuši Ints Mūrnieks un Ģirts Alsters. Pasakas par labsirdību, mīlestību, nesavtību un citām pozitīvām īpašībām vienmēr ir bijušas aktuālas un nepieciešamas, jo sevišķi šajā laikā, kad viegli zaudēt pacietību. Patlaban katru izrādi varēs apmeklēt ļoti ierobežots skatītāju skaits, tāpēc noteikti to rādīsim vēl.

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži” 29.augustā plkst. 16.00 pirmizrāde Babītes novada amatierteātra “Kalambūrs” kostīmizrādei J. Švarcs “Pelnrušķīte”, režisors Māris Zabarovskis. Uzmanību! Visi bezmaksas ielūgumi uz izrādi “Vietvalžos” ir izsniegti!

Kultūrizglītības centrā Piņķos izrādi varēs noskatīties 5.septembrī plkst. 16.00. Uzmanību! Visi bezmaksas ielūgumi uz izrādi  Piņķos ir izsniegti!

 

Tiks ievēroti tā brīža Ministru kabineta noteikumi, distancēšanās un sanitārie protokoli.

Papildu informācija, zvanot uz tālruņa numuru 20001958 vai rakstot e-pastu uz: sabine.upeniece@babite.lv.

Māris Zabarovskis,

Babītes novada amatierteātra “Kalambūrs” vadītājs

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 03/09/2020 13:14
atpakaļ