Pirmdiena, 2020. gada 26 . oktobris

Vārda dienas: Amanda, Amanta, Kaiva

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām pieteikt pretendentus Babītes novada pašvaldības apbalvojumiem

16.06.2020 09:19

 

Lai pateiktos novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem, biedrībām par viņu ieguldījumu novada attīstībā, jau otro gadu pēc kārtas aicinām pieteikt pretendentus Babītes novada pašvaldības apbalvojumiem.

Apbalvojumu piešķiršanas mērķis ir motivēt fiziskas un juridiskas personas ar savu darbību sekmēt dažādu darbības jomu attīstību Babītes novadā un veicināt novada atpazīstamību.

Atbilstoši to nozīmīgumam apbalvojumiem ir divas pakāpes. I pakāpes apbalvojumi tiek piešķirti piecās nominācijās – „Kultūra”, „Izglītība”, „Sports”, „Uzņēmējdarbība” un „Vides kvalitātes uzlabošana”; fiziskas personas saņem atzinības rakstu kopā ar krūšu zīmi, juridiskas personas – balvu kopā ar apliecību. II pakāpes apbalvojums ir pateicības raksts.

Lai noskaidrotu šā gada apbalvojumu saņēmējus, Babītes novada pašvaldība aicina līdz 31. jūlijam pieteikt pretendentus atbilstošajai kategorijai. Tehniski pareizi aizpildītie pieteikumi tiks izvērtēti Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā, pēc tam apbalvojumam izvirzītie kandidāti tiks apstiprināti domes sēdē. Apbalvojumu saņēmēji tiks godināti īpašā ceremonijā novembrī valsts svētku pasākumu ietvaros.

Pretendentus apbalvojuma saņemšanai var izvirzīt fiziskas un juridiskas personas individuāli vai kolektīvi. Pieteikumus var iesniegt klātienē (ievietojot pastkastītē pie pašvaldības administrācijas ēkas durvīm) vai pa pastu (adrese: Centra iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107), vai elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu sūtot uz e-pasta adresi dome@babite.lv.

Informācija par pretendentu pieteikšanas kārtību apbalvojumiem, kategoriju apraksti un pieteikuma anketas:

NOLIKUMS

PIETEIKUMS I PAKĀPES APBALVOJUMAM

PIETEIKUMS II PAKĀPES APBALVOJUMAM

 

ATSKATS: 2019.gada apbalvošanas ceremonija un apbalvojumu saņēmēji. 

Lelde Drozdova-Auzāne,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

FOTO: I pakāpes apbalvojums juridiskām personām. 

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 31/07/2020 12:03
atpakaļ