Svētdiena, 2021. gada 24 . janvāris

Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām piedalīties “Egļu parādē” un citās svētku aktivitātēs!

10.12.2020 08:45

Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki. Lai pirms svētku laiku padarītu aizraujošāku, aicinām novada iedzīvotājus un uzņēmējus iesaistīties “Egļu parādes” veidošanā, no dažādiem materiāliem, dažādos stilos un tehnikās izgatavojot mākslas objektus – eglītes.

Eglītes līdz 22. decembrim aicinām nogādāt Kultūrizglītības centrā Piņķos vai Salas pagasta filiālē “Vietvalži”, lai darbinieki tās dažu dienu laikā varētu pievienot pārējām “parādes dalībniecēm” pie Kultūrizglītības centra (Jūrmalas ielā 14A, Piņķos).

Aicinām eglīšu izgatavošanai izmantot ūdensizturīgus materiālus, lai tās izstādes apmeklētājus priecētu ilgāk! Obligāta prasība – zīmīte ar darba nosaukumu un autoru.

No 23. līdz 27. decembrim visi kopā, veicot balsojumu pašvaldības mājaslapā, noteiksim parādes skaistāko dalībnieci. Tās autors saņems dāvanu karti 50 eiro apmērā no ziedu salona. Otrajai un trešajai vietai – dāvanu karte 25 eiro vērtībā.

Uzvarētājus paziņosim īsi pēc svētkiem – 6. janvārī!

Egļu parādi organizē Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrs (informācija uzziņām, zvanot vadītājai Birutai Grīnfeldei uz tālruņa numuru 22020629). Idejas  autore – māksliniece Iveta Bude.

Ziemassvētku noskaņas radīšanai Piņķos pie Kultūrizglītības centra izveidots arī foto stūrītis, svētkiem saposta egle Salas pagasta filiālē “Vietvalži”. Aicinām iedzīvotājus doties un fotografēties pie skaistajām svētku dekorācijām, foto ievietot sociālajos tīklos, sūtīt radiem un draugiem vai vienkārši glabāt piemiņai.

Savukārt eglītes zaros, kas novietota pie Kultūrizglītības centra durvīm Piņķos, no piektdienas, 11.decembra, ikvienu gaidīs neliels Ziemassvētku suvenīrs – atstarotājs sniegpārsliņas formā. Noņemot to no zara, pretī jāuzkar iepriekš sagatavota kartīte ar svētku novēlējumu. Novēlējumi tiks apkopoti un publicēti pašvaldības tīmekļvietnē www.babite.lv!

Priecīgus svētkus!

Māra Mičule,

Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 10/12/2020 10:15
atpakaļ