Trešdiena, 2021. gada 14 . aprīlis

Vārda dienas: Egils, Egīls, Nauris

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām piedalīties balsojumā par Piņķu ūdenskrātuves piegulošās teritorijas attīstības vīzijas priekšlikumu

08.04.2021 13:00

Līdz 16.aprīlim aicinām nobalsot par Jūsuprāt atbilstošāko Piņķu ūdenskrātuves piegulošās teritorijas attīstības vīzijas priekšlikumu (turpmāk tekstā – Attīstības vīzija), kuras mērķis ir veidot pēc iespējas pārdomātāku, efektīvāku un ainaviskāku teritoriju Piņķu ciemā

Attīstības vīzijas priekšlikumu izstrādes uzdevums bija rast labāko funkcionālo, arhitektoniski un ainaviski iederīgāko teritorijas attīstības risinājumu, kas paredz drošas, ilgtspējīgas un mūsdienīgas rekreācijas vides radīšanu, kas iekļausies kopējā Babītes novada struktūrā un kalpos kā novada vizītkarte.

Attīstības vīzijas  priekšlikumus izstrādājuši Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ainavu arhitektūras un plānošanas maģistra programmas studenti, pašvaldībā iesniedzot piecus:

Informējam, ka saņemtos priekšlikumus vērtē Babītes novada pašvaldības domes apstiprināta Žūrijas komisija, un viens no vērtēšanas kritērijiem ir arī iedzīvotāju balsojums, kas tiks ņemts vērā, apkopojot gala rezultātus.

BALSOŠANAS ANKETA

Aptaujas anketa balsošanai būs pieejama līdz 16.04.2021.

Aptaujas dalībnieki, kas būs norādījuši arī savu kontakttālruni, piedalīsies izlozē. Trīs veiksminieki saņems Babītes novada pašvaldības Administrācijas sarūpētas balviņas ar novada simboliku.

Veldze Liepa,

Babītes novada pašvaldības Attīstības daļas vadītāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/04/2021 08:40
atpakaļ