Piektdiena, 2020. gada 10 . jūlijs

Vārda dienas: Lija, Olīvija

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām piedalīties aptaujās par izglītības kvalitāti Babītes novada pašvaldības izglītības iestādēs!

01.11.2019 12:42

Lai labāk izprastu izglītojamo mācīšanās pieredzi, uzzinātu vecāku un pedagogu viedokli par izglītības procesiem pašvaldības izglītības iestādēs, uzlabotu to kvalitāti, Babītes novada pašvaldība mācību gada sākumā noslēgusi līgumu ar SIA “Edurio” par unikālas atgriezeniskās saites platformas izmantošanu. Platforma izstrādāta sadarbībā ar izglītības ekspertiem, īpaši domājot par izglītības iestāžu un pašvaldības vajadzībām, paredzēta dažādu aptauju veikšanai elektroniski un ērtai datu analīzei.

Izmantojot “Edurio” platformas sniegtās iespējas, līdz 2019./2020.gada beigām izglītības iestādēs tiks veiktas vairākas aptaujas. Pirmās aptaujas par situāciju skolās un pirmsskolās, par izglītības iestāžu attīstību notiks jau novembra sākumā. Aptauju respondenti vispārizglītojošās izglītības iestādēs būs skolēni, vecāki un pedagogi, bet pirmsskolas izglītības iestādēs – ģimenes un pedagogi. Anketēšana notiks elektroniski, tā būs anonīma. Precīzāku informāciju par aptauju norisi respondenti saņems no konkrētās izglītības iestādes.

Aicinām būt aktīviem, izteikt viedokli par izglītības procesiem novada izglītības iestādēs! Jūsu sniegtās atbildes dos iespēju apzināt izglītības iestāžu stiprās puses, saprast, kas jāmaina vai jāsaglabā, kā arī īstenot jaunas idejas.

Ginta Kaire – Kūlupa, Babītes novada pašvaldības izglītības darba speciāliste

Pēdējais atjaunošanas datums: 01/11/2019 12:45
atpakaļ