Piektdiena, 2020. gada 25 . septembris

Vārda dienas: Rauls, Rodrigo

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām NVO piedalīties bezmaksas meistarklasēs!

12.06.2019 11:42

Biedrība „Pierīgas Partnerība” aicina Mārupes, Olaines un Babītes novadu nevalstiskās organizācijas un aktīvos iedzīvotājus uz meistarklasēm Biznesa Vēstniecībā:

  1. jūnijā plkst. 18:00 „Kā sagatavot savu izcilāko lifta runu?” vadīs Viesturs Meikšāns, kas ir profesionāls teātra un operas režisors Strādājis ar Latvijas un Krievijas skatuves lielākajām zvaigznēm. Meistarklases laikā būs iespēja apgūt pareizas runas veidošanas nianses. Saprast, kā ilgstoši noturēt publikas uzmanību, saprotot publikas psiholoģijas un vizuālās uztveres īpatnības.
  2. jūnijā plkst. 18:00 „Kā piesaistīt finansējumu, nerakstot projektu?” vadīs Ivars Bērziņš, kas ir Latvijas kultūras akadēmijas profesors, filozofijas doktors. Meistarklases laikā būs iespēja dzirdēt par naudas piesaisti biedrībām un organizācijām izmantojot mecenātismu un citus naudas piesaistes veidus, darboties grupās, izteikt viedokļus.

Ja vēlaties uzzināt, kā pareizi uzrunāt potenciālos dalībniekus, kā uzstāties pasākumos un nejust bailes no publiskās runas, kā piesaistīt ziedotājus, kas ir pūļa finansējums un kā to izmantot biedrības mērķu sasniegšanā, piesakieties līdz 17.06.2019, aizpildot pieteikuma anektu ej.uz/MeistarklasesNVO (Vietu skaits ierobežots)

Katra meistarklase ilgst trīs stundas.

Meistarklases tiek rīkotas, lai celtu NVO pārstāvju kapacitāti un vienlaikus radītu apstākļus NVO pārstāvjiem satikties, iepazīties, pārrunāt problēmas un iespējamo sadarbību, tiks organizētas meistarklases NVO pārstāvjiem un aktīvajiem novadu iedzīvotājiem.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu valsts budžeta programmā “NVO fonds”. Par saturu atbild biedrība “Pierīgas partnerība”.

Sīkāk:  alina.lukjanceva@pierigaspartneriba.lv, 28644888.

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/06/2019 11:42
atpakaļ