Svētdiena, 2021. gada 24 . janvāris

Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām darbā projektu vadītāju

15.12.2020 15:43

Aicina darbā projektu vadītāju

Babītes novada pašvaldības Administrācijā

Darba vieta: Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā

Galvenās prasības:

  • augstākā izglītība, kas atbilst darba pienākumiem atbilstošā specialitātē;
  • vismaz 3 (trīs) gadu darba pieredze ES fondu līdzfinansēto projektu sagatavošanā, koordinēšanā un vadībā (par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze ERAF projektu vadībā);
  • normatīvo aktu pārzināšanas prasme un izpratne to piemērošanai;
  • prasme strādāt ar biroja lietojumprogrammām (MS Word, MS Excel, Word, PowerPoint);
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, vēlams arī vienas svešvalodas (angļu, krievu) prasmes;
  • stratēģiska, konceptuāla un radoša domāšana;
  • labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību;
  • labas plānošanas, prezentācijas, informācijas izklāsta prasmes un argumentācijas spējas, prasme noformēt lietišķās sarakstes dokumentāciju;
  • izpratne par valsts pārvaldes uzbūvi un darbību.

Galvenie amata pienākumi:

  • konsultēt pašvaldības institūcijas par investīciju piesaistes iespējām un projektu pieteikumu sagatavošanu;
  • koordinēt pašvaldības un tās institūciju investīciju projektu iesniegumu izstrādi, iesniegšanu un projektu īstenošanu;
  • organizēt projektu iesniegumu sagatavošanu atbilstoši finansējuma devēja prasībām;
  • sekot projekta plānu izpildei, analizēt rezultātus, izstrādāt priekšlikumus, veikt korekcijas esošajos plānos, sastādīt projekta atskaites, nodrošināt projekta administrēšanu un dokumentēšanu;
  • meklēt un apkopot informāciju par novada attīstībai aktuālu projekta ideju finansējuma piesaistes iespējām;
  • savas kompetences ietvaros piedalīties pašvaldības attīstības plānošanas dokumentu izstrādē;
  • sadarboties savas kompetences ietvaros ar valsts un pašvaldību institūcijām;
  • gatavot atbildes uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem;
  • kārtot ar pašvaldības investīciju projektu sagatavošanu un ieviešanu saistīto dokumentu lietvedību saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas likumdošanu, pārraugošo institūciju prasībām, Pašvaldības nolikumu, saistošajiem noteikumiem un apstiprināto lietu nomenklatūru.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes amatu;
  • stabilu atalgojumu 1 190 eiro mēnesī (pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas;
  • profesionālu apmācību.

CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas aicinām sūtīt līdz 2021.gada 8.janvārim Babītes novada pašvaldības Administrācijai uz e-pasta adresi: dome@babite.lv vai pa pastu, adresējot to Babītes novada pašvaldībai, Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā, LV-2107.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pēdējais atjaunošanas datums: 15/12/2020 15:43