Otrdiena, 2020. gada 02 . jūnijs

Vārda dienas: Emma, Lība

  • -A
  • A
  • +A

Aicinām Babītes novada uzņēmējus iesaistīties tūrisma veicināšanā novadā!

04.10.2016 13:52

Ņemot vērā vietējo iedzīvotāju un uzņēmēju iniciatīvu un ieinteresētību, Babītes novada pašvaldības institūcijas sper pirmos soļus tūrisma nozares attīstīšanas virzienā Babītes novadā un aicina atsaukties visus Babītes novada uzņēmējus, kas jau šobrīd piedāvā tūrisma pakalpojumus vai plāno tos attīstīt nākotnē.

Atgādinām, ka 2016. gadā ir izstrādāti seši velomaršruti (“Iepazīsti Piņķu apkārtni”, “Pa latviešu strēlnieku cīņu vietām. Ziemassvētku kaujām 100”; “Ceļā uz Balto kāpu”; “Gar Babītes ezera Ziemeļu krastu”; “Uz Beberbeķu dabas parku un Piņķiem”, “Gar Babītes ezera dienvidaustrumu krastu”), kas ļauj iepazīt Babītes novada vietas un objektus no cita skatpunkta, kā arī veicinās aktīvu brīvā laika pavadīšanu novadā. Lai tuvākajā nākotnē varētu izveidot velomaršrutu (tūrisma) kartes un novada kartes, kurā būtu norādīti ne tikai objekti, bet arī pakalpojumu sniedzēju atrašanās vietas, pievēršamies ieinteresēto pušu apzināšanai.

Aicinām atsaukties  ikvienu interesentu (tai skaitā uzņēmējus, pakalpojumu sniedzējus, mājražotājus, amatniekus, gidus u.c.) sniegt informāciju par sevi, aizpildot anketu  un nosūtot to uz e-pasta adresi jolanta.ivanova@babite.lv.

Iegūto informāciju pašvaldības institūcijas izmantos tūrisma veicināšanai veidos, kas tiks ar Jums saskaņoti (piemēram, norādes kartēs, mājaslapā un tml.)

Priecāsimies, ja arī Jūs vēlaties aktīvi piedalīties un līdzdarboties tūrisma piedāvājuma veidošanā un šīs nozares attīstīšanā Babītes novadā nākotnē!

Vairāk informācijas uzņēmumiem lasiet šeit!

Jolanta Ivanova,
Babītes novada pašvaldības projektu vadītāja
Vairāk informācijas pa tālruni: 67914377

Pēdējais atjaunošanas datums: 03/08/2017 17:15
atpakaļ