2017. gada 18 . oktobrī

Vārda dienas: Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds

  • -A
  • A
  • +A

Aicina uz mākslas plenēru “Annas koku skolā”

13.10.2017 09:28
21.10.2017. Mākslas plenērs Annas koku skolā

Rudens ir pilnā krāšņumā, un pienācis laiks pēdējam biedrības “Radošais Laiks” rīkotajam plenēram. Šoreiz viesosimies “Annas koku skolā” Klīvēs un apskatīsim Babītes sv. Annas luterāņu baznīcas apkārtni.
Pasākums notiks sestdien, 21.oktobrī, sāksim plkst. 12.00 ar ekskursiju pa gleznaino parku, dižkoku iepazīšanu un baznīcas apskati. No 13.00 ikvienam interesentam būs iespēja gleznot ar akrila vai guaša krāsām, zīmēt ar sauso pasteli vai veidot dekorus, izmantojot dabas materiālus. Īpaši šim pasākumam būs paredzēta gleznošana uz koka dēlīšiem. Visi mākslas materiāli būs pieejami uz vietas.
Pēc plkst. 15.00 sildīsimies pie ugunskura (ja mūs netraucēs lietus) un baudīsim kopīgu pikniku. Līdzi jāņem groziņš un piknika lietas.
Radošā darbošanās notiks darbnīcas telpā – šķūnī. Būs pieejams karsts ūdens tējai vai kafijai.
Pasākums ir bez maksas. Iespējams nodrošināt transportu no Babītes un Piņķiem. Pieteikšanās transportam un cita informācija, zvanot uz tālr. nr. 26488735 vai rakstot uz e-pasta adresi: radosaislaiks@gmail.com.

Elita Vansoviča,
biedrības “Radošais Laiks” pārstāve

Projekts “Novadu zīmē” ir viena no sešām iniciatīvām, kam piešķirts Babītes novada pašvaldības līdzfinansējums, piedaloties Latvijas valsts simtgadei veltīto pasākumu konkursā “Es esmu Latvija”.

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/10/2017 09:29
atpakaļ