Otrdiena, 2020. gada 20 . oktobris

Vārda dienas: Leonīda, Leonīds

  • -A
  • A
  • +A

Aicina darbā Būvvaldes vadītāju

28.09.2020 09:51

Babītes novada pašvaldības Administrācija izsludina konkursu “Būvvaldes vadītājs/-a”

Galvenās prasības:

  • profesionāla augstākā izglītība tiesību zinātnēs, arhitektūrā vai būvniecības inženierzinātnēs;
  • normatīvo aktu pārzināšana būvniecības jomā, kā arī izpratne par Administratīvo procesu;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta atbilstoša profesionālā pieredze līdzīgā amatā valsts vai pašvaldības iestādē;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta praktiskā darba pieredze vadošā amatā;
  • prasme strādāt komandā, disciplinētība, precizitāte un atbildības izjūta, laba saskarmes kultūra;
  • prasme strādāt ar biroja lietojumprogrammām (MS Word, MS Excel) un grafiskajām programmām (MicroStation), kā arī pieredze darbā ar Būvniecības informācijas sistēmu (BIS);
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • stratēģiska, konceptuāla un radoša domāšana;
  • labas komunikācijas prasmes, spēja ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumu nestandarta situācijās, prasme veikt plaša apjoma informācijas analīzi un strādāt patstāvīgi.

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt Būvvaldes funkciju veikšanu atbilstoši Latvijas Republikas un pašvaldības normatīvo aktu prasībām;
  • vadīt, organizēt un plānot Būvvaldes darbu, kā arī atbildēt par tai noteikto uzdevumu izpildi un darbības tiesiskumu;
  • nodrošināt lēmuma projektu sagatavošanu pašvaldības domes sēdēm Būvvaldes kompetences ietvaros;
  • sadarboties savas kompetences ietvaros ar valsts un pašvaldību institūcijām, sabiedriskām organizācijām un citām juridiskām un fiziskām personām;
  • sniegt atskaites par Būvvaldes darbu, kā arī priekšlikumus un skaidrojumus būvniecības jomā un tiesību normu piemērošanā;
  • sniegt konsultācijas un skaidrojumus par būvniecības procesa kārtību.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes amatu;
  • stabilu atalgojumu 1600 eiro mēnesī (pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas;
  • profesionālu apmācību.

CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas aicinām sūtīt līdz 2020. gada 9. oktobrim Babītes novada pašvaldības administrācijai uz e-pasta adresi: dome@babite.lv vai pa pastu, adresējot Babītes novada pašvaldībai, Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pagastā, Babītes novadā, LV-2107. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pēdējais atjaunošanas datums: 28/09/2020 09:51