Pirmdiena, 2020. gada 06 . jūlijs

Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

  • -A
  • A
  • +A

[:lv]A.Kronvalda fonda ikgadējā Latvijas skolu reitingā Babītes vidusskola ieņem 14.vietu darbā ar talantīgajiem skolēniem[:]

08.10.2015 14:58

[:lv]Ata Kronvalda fonds ir sabiedriska organizācija, kuras uzdevums ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Ar savu darbību fonds vēlas palīdzēt valstij un sabiedrībai izaudzināt talantīgos skolēnus, kas nākotnē būs valsts intelektuālais balsts.

Latvijas skolu reitings 2014./2015. mācību gadā tika veidots, balstoties uz katras skolas skolēnu rezultātiem attiecīgā mācību gada zinātniskās konferencēs, mācību priekšmetu valsts olimpiādēs, atklātajās olimpiādēs un citos zinātniski pētnieciskajos konkursos, kā arī iepriekšējā gada Starptautiskajās olimpiādēs.

Mazo skolu novērtējumā (vidusskolēnu skaits mazāks par 100 skolēniem)  Babītes vidusskola 2014./2015. m.g. ieņem 14. vietu.  Šo vietu Babītes vidusskolai ļāva izcīnīt šādi skolēnu sasniegumi:

  • Latvijas 39. skolēnu zinātniskajā konferencē Zemes zinātnes un ekonomiskās ģeogrāfijas sekcijā I pakāpes diplomu ieguva 11.klases skolnieces Valērija Lepa un Marta Pitlane par darbu „Slēpņošana kā brīvā laika pavadīšanas veids un tā ietekme uz vidi”. Darba vadītāja – skolotāja Inese Gavare.

 

  • Atklātajā 3. mājsaimniecības olimpiādē „Tradicionālās kultūras mantojums. Manu senču (dzimtas/ģimenes) galda kultūras vērtības” I pakāpes diplomu ieguva 11.klases skolniece Aija Grizāne. Darba vadītāja – skolotāja Anita Bareika.

 

Ilga Stašulāne,

Babītes vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā

[:]

Pēdējais atjaunošanas datums: 08/10/2015 14:58
atpakaļ