2018. gada 21 . februārī

Vārda dienas: Ariadne, Eleonora

  • -A
  • A
  • +A

9.martā “Vietvalžos” atpūtas vakars “Tieši tāpēc, ka…”

13.02.2018 09:04
9.martaa Tiesi tapec ka atputas vakars Vietvalzos

9.martā plkst. 20.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži” aicinām uz Starptautiskajai sieviešu dienai veltītu izklaides vakaru “Tieši tāpēc, ka…”.
Pasākums būs gan muzikāls, gan pārsteigumiem un apsveikumiem bagāts. Klausīsimies Ivetas Baumanes un Roberta Pētersona akustisko koncertu “Esi man tā”. Dueta izpildījumā dzirdēsiet populāras latviešu un ārzemju dziesmas romantiskā noskaņā, kā arī Ivetas un Roberta oriģinālkompozīcijas ģitāras, vijoles un perkusiju pavadījumā. Programmā piedalīsies perkusionists Viesturs Samts.
Par humora devu rūpēsies Babītes novada amatierteātra “Kalambūrs” aktieri, kuri gaumīgā veidā ar humoristiskām etīdēm izspēlēs dažādas anekdotes, kas ļaus sievietēm un vīriešiem paironizēt par sevi un no sirds izsmieties.
Vakaru vadīs Mārtiņš Kagainis, bet muzikālo atmosfēru un deju mūziku radīs DJ sieviete DJ Alee Tree, kura DJ programmu radīs tieši šim vakaram.
Biļetes cena 10 eiro, pieejamas Kultūrizglītības centrā Pinķos un filiālē Salas pagastā “Vietvalži” pie dežuranta. Galdiņus iespējams rezervēt līdz 7.martam, zvanot uz tālr. nr. 20001958 vai rakstot uz e-pasta adresi: sabine.upeniece@babite.lv.
Ieeja pasākumā no plkst. 19.00, līdzi ņemot groziņus.

Sabīne Upeniece,
Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiāles Salas pagastā “Vietvalži” kultūras pasākumu organizatore

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/02/2018 09:04
atpakaļ