2017. gada 18 . novembrī

Vārda dienas: Aleksandrs, Doloresa

  • -A
  • A
  • +A

7.decembrī “Galaktika” Ziemassvētku koncerts

13.11.2017 09:01
Akustiska ziemas koncertprogramma  Es piederu Tev - Tu man

7.decembrī plkst. 19.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā (Jūrmalas ielā 14A, Piņķos) grupas “Galaktika” Ziemassvētku koncerts. “Es piederu Tev-Tu man” Ieeja 10 eiro.

Biļetes uz koncertu Kultūrizglītības centrā Piņķos pie dežuranta  no 13.novembra iespējams iegādāties: darbdienās 8 – 20;  sestdienās 10 – 16.

Akustiskā ziemas koncertprogramma “Es piederu Tev – Tu man”
Izpildītāju sastāvā Normunds Zušs, Ingars Puncuļs, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele, Vadims Miļeščenkovs un Vitolds Gorņevs.
Koncertu galvenā ideja ir bez lieka skaļuma un trokšņa, kaut uz brīdi klausītājiem dāvāt to sirds siltumu un mieru, kas mūs pārņem, laužoties cauri garākajām ziemas naktīm pretī jaunai gaismai, pretī jaunai cerībai, pretī brīnumam. Muzikālais materiāls ir akustisks (klavieres, ģitāra, flauta, perkusijas un balsis ), kas vēl vairāk radīs siltuma un gaišuma sajūtu.
Koncertprogramma ir loti daudzpusīga, sākot no akadēmiskās klasikas līdz pat mūsdienu popmūzikai. Koncertos skanēs arī grupas “Galaktika” dziesmas, kuru autors ir N.Zušs (“Kad mazā sirsniņa lūdz”, “Es piederu Tev – Tu man” u.c. ), kā arī dziesmas un skaņadarbi no citiem komponistiem un autoriem – Fr. Grubers, Fr. Šūberts, R.S.Wills,T. Kleins, M.Freimanis, J.Lūsēns u.c.

Vitolds Gorņevs,

grupas “Galaktika” menedžeris

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/11/2017 09:01
atpakaļ