Svētdiena, 2021. gada 16 . maijs

Vārda dienas: Edijs, Edvīns

  • -A
  • A
  • +A

Apmeklētājiem, ierodoties pašvaldības Administrācijas telpās, jāizmanto mutes un deguna aizsegs! Klātienes vizītes- tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

13.10.2020 14:15

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un Veselības ministrijas rekomendācijas COVID-19 izplatības mazināšanai, Babītes novada pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu no 2020. gada 14. oktobra uz nenoteiktu laiku slēgt Babītes novada pašvaldības kasi.

Aicinām visus maksājumus veikt:

  • ar pārskaitījumu internetbankā;
  • Maxima veikalu kasēs, uzrādot maksājuma paziņojumu.

Turpmāk klātienes vizītes pakalpojumu saņemšanai notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta apmeklētāju pieņemšanas dienās pirmdienās un ceturtdienās. Lūdzam rūpīgi izvērtēt klātienes apmeklējuma nepieciešamību! 

Kontaktinformācija saziņai ar pašvaldību atrodama šeit>

Apmeklētājiem, ierodoties klātienes vizītē Babītes novada pašvaldībā, obligāti jāizmanto mutes un deguna aizsegs, jānodezinficē rokas, kā arī iespēju robežās jāievēro sociālā distancēšanās – 2 m.

Aicinām ikvienu apmeklētāju būt atbildīgam un ievērot valdības noteiktos epidemioloģiskos pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.

Personām:

· kas ir ieradušās no ārzemēm;

· kuras Slimību profilakses un kontroles centrs ir noteicis kā Covid-19 infekcijas slimības kontaktpersonas;

· kurām apstiprināta Covid-19 diagnoze un kuru veselības stāvoklis pieļauj ārstēšanos mājās,

ir noteikti no Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” (turpmāk – noteikumi) izrietoši pienākumi. Atbilstoši pienākumiem, kas noteikti noteikumu 54., 55., 56. apakšpunktā, minētajām personām nav tiesību saņemt iestādes pakalpojumu klātienē.

Personām, kuras Slimību profilakses un kontroles centrs ir noteicis kā Covid-19 infekcijas slimības kontaktpersonas un personām, kurām apstiprināta Covid-19 diagnoze un kuru veselības stāvoklis pieļauj ārstēšanos mājās, pirms pakalpojuma pieprasīšanas un saņemšanas no pakalpojuma sniedzēja, kā arī jebkura tieša fiziska kontakta ar citu personu ir pienākums informēt pakalpojuma sniedzēju par inficēšanās risku (sk. noteikumu 57.punktu).

Iepriekš minēto pienākumu izpildi uzrauga Veselības inspekcija/Valsts Policija un par to nepildīšanu un epidemioloģiskās drošības prasību neievērošanu var tikt piemērota administratīvā atbildība.

Babītes novada pašvaldības Administrācija

Pēdējais atjaunošanas datums: 20/10/2020 11:15
atpakaļ