Svētdiena, 2019. gada 20 . oktobris

Vārda dienas: Leonīda, Leonīds

  • -A
  • A
  • +A

Filma “Jelgava 94″ 24.oktobrī “Vietvalžos” un 25.oktobrī Piņķos

07.10.2019 15:37
Jelgava 94

Filma “Jelgava 94″ būs skatāma:

24.oktobrī plkst.19.00 Babītes novada pašvaldības kultūrizglītības centra filiālē “Vietvalži” (“Vietvalži”, Spuņciems, Salas pagasts);

25.oktobrī plkst.19.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centrā (Jūrmalas iela 14A, Piņķi) (Biļešu iepriekšpārdošana 1.stāvā pie administratorēm).

Biļetes cena: 3,00 eiro.

Par filmu:

“Filmas “Jelgava ’94” stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas “īstās” drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.

Tas ir laiks, par kuru pieaugot, ļoti iespējams, būs kauns, bet tikpat iespējams, ka tas izrādīsies pats labākais dzīves periods. Filmas pamatā ir Jāņa Joņeva tāda paša nosaukuma kulta romāns, kura stāsts risinās uz 1994. gada notikumu fona – cietumnieku izbēgšana Jelgavā, mūzikas ierakstu nelegālais tirgus, Kurta Kobeina nāve,” teikts filmas aprakstā.

Filma tapusi Jura Podnieka studijā, tās režisors ir Jānis Ābele, scenārija autors Matīss Gricmanis, operators Aigars Sērmukšs, mākslinieks Aivars Žukovskis, producente Antra Cilinska.

“Jelgava 94″ būs debijas filma virknei jauno aktieru: galvenā varoņa atveidotājam Bruno Biteniekam, viņa ekrāna mīlestībai Elizabetei Zviedrei, draugiem Aleksim Tauriņam,  Endijam Žukam un citiem.

Filmā jauniešu vecākus un skolotājus atveido tādi labi pazīstami aktieri kā Andris Keišs, Guna Zariņa, Ieva Puķe, Kaspars Gods, Māra Ķimele, Elīna Vaska, Jānis Jarāns, Kaspars Aniņš un citi.

Publicitātes foto:

Pēdējais atjaunošanas datums: 08/10/2019 09:14
atpakaļ