Piektdiena, 2019. gada 06 . decembris

Vārda dienas: Niklāvs, Nikolajs, Niks

  • -A
  • A
  • +A

Noslēdzies projekta „Tūrisms kopā” pieredzes apmaiņas brauciens Babītes novadā (video), sestais brauciens notiks 25.septembrī Jelgavā

09.09.2019 15:12
"Tūrisms kopā"

Projekta „Tūrisms kopā” ietvaros no aprīļa līdz septembrim tiek organizēti seši bezmaksas pieredzes apmaiņas braucieni tūrisma jomas profesionāļiem – tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, gidiem un tūrisma speciālistiem.

Katrs no braucieniem organizēts kādā no novadiem, kurā tiek īstenots 2018.gadā uzsāktais projekts „Tūrisms kopā”, kas paredz sadarbību dažādās mārketinga aktivitātēs sešu Pierīgas novadu starpā – Ķekavas, Mārupes, Olaines, Babītes, Ozolnieku un Jelgavas. Braucienu laikā visiem dalībniekiem tiek dota iespēja iepazīties ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem, klātienē apmeklēt interesantākās novada apskates vietas un dalīties pieredzes apmaiņā ar kaimiņu novadu tūrisma jomas pārstāvjiem.

Pieci no projektā plānotajiem braucieniem, tai skaitā Babītes novadā, jau notikuši. Biedrība”Pierīgas Partnerība” aicina pieteikties pēdējam “Tūrisms kopā” pieredzes apmaiņas braucienam 25.septembrī uz Jelgavu!

Lai pieteiktos braucienam, jāaizpilda reģistrēšanās anketa: ej.uz/PieredzesApmaina un jāsaņem apstiprinājums par dalību braucienā uz anketā norādīto e-pastu. Dalība ir bez maksas un tajā ir iekļauti transporta pakalpojumi no attiecīgā pieredzes apmaiņas brauciena sākumpunkta, ieejas maksas apskates objektos, pusdienas un grupas vadītāja/gida pakalpojumi.

Vairāk informācijas par braucieniem un pieteikšanos, rakstot uz e-pastu turismskopa@pierigaspartneriba.lv, zvanot 28644888 vai sekojot līdzi jaunumiem Facebook.com/pieriga.travel.

Gadījumā, ja pieteikumu skaits pārsniegs braucienā pieejamās vietas, priekšroka var tikt dota dalībniekiem no projekta teritorijas – Mārupes, Olaines, Babītes, Ozolnieku, Jelgavas un Ķekavas novadiem.

Projektu „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) īsteno biedrība „Pierīgas partnerība” kopā ar biedrību „Lauku partnerība „Lielupe””, biedrība „Partnerība Daugavkrasts” un Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu pašvaldības Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Video “Tūrisma brauciens Babītes novadā” (tapis projektā “Tūrisms kopā”):

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/09/2019 17:26
atpakaļ