Trešdiena, 2018. gada 15 . novembris

Vārda dienas: Fricis, Vikentijs

  • -A
  • A
  • +A

30.novembrī – koncertprogramma “Uzlūdz kungi “Dzimtai zemei””

31.10.2018 17:30
UZLŪDZ KUNGI

Latvijas simtgades svētku mēnesi Babītes novada kultūrizglītības centrs noslēgs ar  koncertprogrammu “Uzlūdz kungi “Dzimtai zemei”” 30.novembrī  plkst.19.00.

Koncertā piedalīsies – Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržš Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašāns  un komponists Gaitis Lazdāns. Jaunā koncertprogramma “Dzimtai zemei” klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā!

Biļetes uz koncertu no 5.novembra iespējams iegādāties Kultūrizglītības centrā pie administratorēm, darba laiks darbadienās no plkst. 8:00 – 20:00, sestdienās no plkst. 10:00 – 16:00.

Cena EUR 10.00

Koncertapvienība  “Kungi”: 

Tā kā šis ir arī mūsu Dzimtās Zemes jubilejas gads, tad jaunajā koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi no jaunā albuma un instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašāna topošā diska, kā arī sen nedzirdēti hiti . Par koncertprogrammas muzikālo daļu un dziesmu aranžijām rūpēsies komponists Gaitis Lazdāns. Šie būs svētki gan klausītajiem, gan arī pašiem māksliniekiem!

Šogad tiek izdots koncertapvienības “KUNGI” pirmais debijas albums, tas būs pieejams arī visās koncertu norises vietās. Jaunajā diskā būs iekļautas ne tikai mākslinieku solo dziesmas, bet arī kopīgi izpildītās – ” Dzimtai Zemei”, “Mūsu Sirdis Pieder Jums’, “Ar Tevi Vien” u.c

Uz tikšanos!

Pēdējais atjaunošanas datums: 05/11/2018 15:27
atpakaļ