2018. gada 24 . septembrī

Vārda dienas: Agris, Agrita

  • -A
  • A
  • +A

28.septembrī tikšanās ar aktieriem R. Razumu un R. Zagorski cikla “SARUNAS PIE EIDA” pasākumā “Vietvalžos”

13.09.2018 16:41
ceplis-plakats

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiāle Salas pagastā  “Vietvalži” ielūdz Jūs uz cikla “SARUNAS PIE EIDA” pasākumu 2018. gada 28. septembrī plkst.17:30 .

Pasākumā: kino filma “Ceplis” un tikšanās ar aktieriem Regīnu Razumu un Rolandu Zagorski.

Ieeja pasākumā bez maksas. 

Par filmu “Ceplis”

Filma “Ceplis” (1972) ir režisora Rolanda Kalniņa vispopulārākā filma, kas izceļas ar divdesmito gadu stilizāciju un ironisku attieksmi pret cilvēciskajām vājībām; tās spilgto tēlu galerija ar lieliskiem aktierdarbiem un Eduardu Pāvulu kā ķieģeļu fabrikantu Cepli centrā nav zaudējusi aktualitāti arī šodien.

Filmas autoru komanda blakus Rolandam Kalniņam ir īsta Latvijas kinovēstures milžu izlase – scenārija autors Viktors Lorencs, operators Gvido Skulte, mākslinieks Uldis Pauzers, komponists Marģeris Zariņš, kostīmu māksliniece Ieva Kundziņa, grima māksliniece Rasma Prande, lomās arī Helga Dancberga, Regīna Razuma, Gunārs Cilinskis, Rolands Zagorskis, Velta Straume, Aivars Siliņš, Lidija Freimane, Uldis Dumpis un citi.

Filmas “Ceplis” restaurācijas darbus pēc Nacionālā Kino centra iniciatīvas un ar Kultūras ministrijas finansējumu veikusi “Studija Lokomotīve”, izmantojot pieredzi, kas uzkrāta, atjaunojot trīs Jāņa Streiča spēlfilmas un citus meistardarbus. Restaurācijas darbu vadītājs – Pēteris Sudakovs.

Pēdējais atjaunošanas datums: 14/09/2018 13:07
atpakaļ