Svētdiena, 2018. gada 16 . decembris

Vārda dienas: Alvīne

  • -A
  • A
  • +A

29.martā VEF Kultūras pilī koklētāju ansambļa “BALTI” un E.Lipora jaunā albuma prezentācijas koncerts

09.03.2018 09:25
Print

29.martā plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Kamerzālē (Rīgā) aicinām uz koklētāju ansambļa “Balti” un Edgara Lipora albuma “Zīlīt’skaisti padziedāja” prezentācijas koncertu.

Programmā: Edgara Lipora oriģināldarbi un latviešu tautasdziesmu apdares.

Ieeja bez maksas

“Balti” aicina uz jaunā albuma prezentācijas koncertu

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra koklētāju ansamblis “Balti” aicina uz albuma “Zīlīt’ skaisti padziedāja” prezentācijas koncertu 29.martā plkst. 19.00 VEF Kultūras pils Kamerzālē.

“Baltiem” tuvs ir Edgara Lipora latviešu tautasdziesmu apdaru un oriģināldarbu dziļais latviskums un mūsdienīgi izteiksmīgā mūzikas valoda. Edgara dēls Dzintars ir apguvis koncertkokles spēli Babītes mūzikas skolā un patlaban muzicē koklētāju ansamblī “Balti”. Tas Edgaram ir arī viens no galvenajiem iemesliem rakstīt mūziku koklētāju ansamblim, iekļaujot repertuārā arī puišu dziesmas. Šīs veiksmīgās sadarbības rezultātā Edgara Lipora muzikālo daiļradi ir novērtējuši koklētāji visā Latvijā, un arī gaidāmo Dziesmusvētku Kokļu mūzikas koncertā “Stīgo, brālīt! Stīgo, māsiņ!” būs dzirdami Edgara Lipora skaņdarbi. Komponistam izdodas atklāt jauniešiem mūsu tautiskuma kodu un iedvest aizrautību muzicēšanā.

Gaidīsim ikvienu albuma prezentācijas koncertā! Ieeja koncertā ir bez maksas.

“Baltu” jaunais albums “Zīlīt’ skaisti padziedāja” jau ir iegādājams ziedu veikalā “Anemoon” Piņķos, kā arī veikalā UPE Rīgā, Vāgnera ielā 5.

Valda Bagāta,

koklētāju ansambļa “Balti” vadītāja

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/03/2018 14:38
atpakaļ