Pirmdiena, 2020. gada 06 . jūlijs

Vārda dienas: Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

  • -A
  • A
  • +A

27. jūnijā aicinām pieteikties dalībai pasākumā veselības uzlabošanai un veselīga dzīvesveida popularizēšanai

12.06.2018 10:34

2018.gada 27.jūnijā plkst. 17:30 pie Piņķu ūdenskrātuves un volejbola laukumiem norisināsies pasākums visa vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un saliedēšanai, ko organizēs  Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar SIA “Prakse.lv”.

Pasākuma mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm ikdienā, popularizējot aktīvo atpūtu kā veselību stiprinošu un relaksējošu nodarbi visām iedzīvotāju vecuma grupām. Atgādināt vietējiem novada iedzīvotājiem, ka ar saviem tuviniekiem, ģimeni, draugiem u.c. domubiedriem, kopīgi pavadītais laiks, esot fiziski aktīviem, ne tikai palīdz saglabāt savu un iesaistīto cilvēku veselību un motivāciju turpināt fiziskās aktivitātes, bet arī palīdz stiprināt sociālo kontaktu tīklu, uzlabot savstarpējās attiecības un veicināt dažādu paaudžu saliedētību.

Pasākumu ietvaros iedzīvotāji veidos kopējas komandas, katra sastāvēs no trim dažādu paaudžu dalībniekiem: bērniem (līdz 18 gadu vecumam), pieaugušajiem (no 18-54 gadu vecumam), senioriem (no 54 gadu vecuma) un, veicot pārgājiena maršrutu savu novadu teritorijās, iegūs zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un iepazīs novadu materiālo un nemateriālo kultūrmantojumu. Maršruti būs aptuveni 4 km gari un to laikā komandas 4 dažādos kontrolpunktos atbildēs uz jautājumiem un izpildīs dažādus uzdevumus, lai parādītu savas zināšanas, fiziskās spējas un komandu saliedētības līmeni. Maršruta ietvaros komandas arī meklēs dažādus atslēgas vārdus, lai radītu jaunu leģendu par savu novadu.

Pēc maršruta veikšanas dalībnieki kopā pagatavos novadam raksturīgu ēdienu, kā arī dalīsies iespaidos par pasākumu un vērtēs radītās leģendas. Kopējais paredzamais pasākuma ilgums būs līdz 4 stundām.

Pieteikšanās pasākumam līdz 26.jūnijam pa tālruni 28833806 vai e-pastu Rihards.krumins@prakse.lv.

Pasākumi tiek finansēti Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.

Slimību profilaksas un kontroles centrs, Prakse.lv, SIA

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/06/2018 11:22
atpakaļ