2017. gada 27 . martā

Vārda dienas: Eiženija, Ženija

  • -A
  • A
  • +A

Iedzīvotāji

24. martā džeza mūzikas koncerts “Interpretācija”

22.03.2017 08:13
Ieva Kerēvica

24. martā plkst. 19.00 aicinām uz džeza mūzikas koncertu “Interpretācija”

Vokāls: Ieva Kerēvica
Taustiņinstrumenti: Madars Kalniņš
Basģitāra, kontrabass: Norberts Skraucis
Sitaminstrumenti: Artis Orubs

Vieta: Kultūrizglītības centra lielā zāle
Biļetes cena: 10 eiro

Par koncertu

Ievas Kerēvicas jaunā solo programma “Interpretācijas” – populāras un šķietami ierastas melodijas ietērptas džeza noskaņā, profesionālu džeza mākslinieku izpildījumā.  Pasaules džeza standarti, kuri māksliniekus pavadījuši viņu profesionālajās gaitās, būs atpazīstami jebkuram klausītājam, kā arī  pārsteigs ar jaunu stāstu un svaigu skanējumu.

Programmā iekļautas arī tādas populārās mūzikas pērles, kā  Dancing Queen, Besame Mucho, The Look of Love u.c.. “Interpretācijas” ir Ievas Kerēvicas otrā solo programma, kurā viņa apvienojusi Latvijā atzītus mūziķus – Madars Kalniņš (taustiņinstrumenti), Norberts Skraucis (basģitāra, kontrabass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti).

“Mūzika ir neizsmeļams un ārkārtīgi iedvesmojošs resurss. Kopdarbā ar brīnišķīgiem mūziķiem esam nonākuši pie mums ļoti tuvu skaņdarbu izlases un esam atļāvušies, pamatojoties uz savu muzikālo pieredzi un iedvesmu, paspēlēties ar šīm dziesmām un rast jaunus stāstus. Aicinām visus uz koncertu izbaudīt!” /Ieva Kerēvica/ publicitātes foto/


Biļetes uz pasākumiem Kultūrizglītības centrā pie dežuranta var iegādāties katru darbdienu no plkst. 8.00 līdz 20.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00.
Uzmanību! Biļešu skaits ir ierobežots!

Tuvākie pasākumi Babītes novadā

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 24/03/2017 10:04
atpakaļ