2018. gada 21 . februārī

Vārda dienas: Ariadne, Eleonora

  • -A
  • A
  • +A

24.februārī aicinām uz karnevālu “Vietvalžos”

06.02.2018 10:39
24.02.2018. Karnevālēšanās svētki Vietvalžos

Februāris ir karnevāla mēnesis visā pasaulē, tāpēc 24.februārī plkst. 13.00 Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži” ielaidīsim nedaudz karnevāla un kopā svinēsim “KarnevĀLĒŠANĀS svētkus” lieliem un maziem.

Karnevāls ir vieta, kur ikviens var būt tas, kas vien vēlas, vecumam vairs nav nozīmes, jo galvenais ir sajust patiesu prieku, tāpēc aicināti ir visi – gan lieli, gan mazi.

Lielajā zālē gaidīsim maskās tērptos viesus uz koncertuzvedumu – “Superstāri”. Muzikālais koncertuzvedums stāstīs par meža zvēriem, kuri ļoti vēlas kļūt par īstām zvaigznēm, viņi dziedās, repos un dejos. Karnevāla laikā visi varēs kārtīgi izdejoties un izpriecāties kopā ar pasaku tēliem.

Visi karnevāla apmeklētāji varēs reģistrēt savu masku konkursam “Labākā karnevāla maska 2018 “Vietvalži””, un pasākuma izskaņā labākās maskas īpašnieks tiks apbalvots. Labāko masku noteiks apmeklētāju balsojums (katrs pasākuma viesis varēs balsot tikai vienu reizi un par vienu masku).

Eduarda Pāvula memoriālās izstādes telpās notiks viktorīna, spēles un atjautības uzdevumi tiem karnevāla apmeklētājiem, kuri vēlas ne tikai no sirds izdejoties, bet arī uzspodrināt un pārbaudīt savas zināšanas.

24.februāris būs diena, kurā bez maksas būs iespēja gida pavadībā apskatīt E. Pāvula memoriālo izstādi.

Par “KarnevĀLĒŠANĀS” priekiem rūpēsies amatierteātris “Kalambūrs” (režisors Māris Zabarovskis) kopā ar deju grupu “Platīns” (pedagoģe Aija Meikšāne) un Salas sākumskolas ansambļiem “Ķekariņš” un “Odziņas” (pedagoģe Evita Kapče).

Lai karnevāls izdotos, ieeja ar maskām un bezmaksas ieejas kartēm.

Ieejas kartes jāizņem vai jārezervē iepriekš, zvanot uz tālr. nr. 20001958, jo apmeklētāju skaits ir ierobežots.

Sabīne Upeniece,

Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra filiāles “Vietvalži” kultūras pasākumu organizatore

Pēdējais atjaunošanas datums: 12/02/2018 08:38
atpakaļ